پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18754 18 تیر 1395 ساعت [ 10:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیس _ آبولون ، امشب ساعت 20:30 ، دومین بازی دوستانه سرخپوشان

دومین بازی سرخپوشان روز پنجشنبه 17 تیر ساعت 19 به وقت محلی و 20:30 به وقت تهران برابر تیم آبولان اوکراین برگزار خواهد شد. پیش از این قرار بود بازی یک روز دیرتر و روز جمعه برگزار شود. سایت تیفوسی : آبولان تیم دسته یکی اوکراینی است که با 54 امتیاز در رده سوم دومین […]

دومین بازی سرخپوشان روز پنجشنبه 17 تیر ساعت 19 به وقت محلی و 20:30 به وقت تهران برابر تیم آبولان اوکراین برگزار خواهد شد. پیش از این قرار بود بازی یک روز دیرتر و روز جمعه برگزار شود.

سایت تیفوسی : آبولان تیم دسته یکی اوکراینی است که با 54 امتیاز در رده سوم دومین دسته فوتبال این کشور قرار داشته و شانس صعود به لیگ برتر را دارد. این بازی پس از مسابقه با تیم منطقه ای لوکوموتیو، جدی ترین محک سرخپوشان در اردوی اوکراین تا این روز است.

خبر برگزاری مسابقه با پرسپولیس نیز در سایت رسمی این تیم منتشر شده است. این باشگاه در خبر معرفی تیم پرسپولیس از این تیم به عنوان یکی از پرافتخارترین باشگاه های کشور ایران با 9 عنوان قهرمانی لیگ، 5 جام حذفی، یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی جام برندگان جام آسیا یاد کرده و برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان را چهره ای شناخته شده و دارای مقام سومی جام جهانی 1998 معرفی کرده است.

پوستر این بازی به طرح زیر رونمایی شده است:

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت