خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / اظهارنظر لو در مورد آینده‌‌‌اش پس از حذف آلمان

اظهارنظر لو در مورد آینده‌‌‌اش پس از حذف آلمان

سرمربی تیم ملی آلمان پس از ناکامی تیمش در رسیدن به فینال یورو ۲۰۱۶ به سؤالاتی که درباره آینده‌‌اش در این تیم وجود داشت، پاسخ داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لواخیم لوی 56 ساله پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر فرانسه در مرحله نیمه نهایی یورو 2016، از پاسخ به این سؤال که آیا قصد خداحافظی دارد، خودداری کرد.

او که دو سال پیش ژرمن‌ها را قهرمان جهان کرد، تا سال 2018 با اتحادیه فوتبال آلمان قرارداد دارد، اما مشخص نکرد که آیا قصد دارد تا پایان این مدت به کارش ادامه دهد یا نه.

لو گفت: من نمی‌توانم آینده‌ام را پیش‌بینی کنم. من حتی نمی‌توانم اتفاقاتی را که قرار است از فردا رخ دهد، پیش‌بینی کند. الان زمان مناسبی برای فکر کردن درباره آینده‌ام نیست. جواب دادن به این سؤال سخت است. ما پیش از این درباره این موضوع صحبتی نداشته‌ایم. این موضوع تا الان برای ما مسئله‌ای نبوده است، اما شاید در بازگشت‌مان به آلمان درباره‌اش فکر کنم.

لو افزود: یورو 2016 برای ما تورنمنت خوبی بود و ما تیمی پرانرژی نشان دادیم و حتی در بازی‌‌های تمرینی‌مان در اویان هم تیم پرروحیه نشان داد. من در این تورنمنت اشتباهات زیادی از بازیکنانم ندیدم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *