سرزمین اچ دی هتل مشهد showsport سرزمین اچ دی
خانه / خبر های نقل و انتقالات / نویدکیا برای ماندن در سپاهان رضایت داد
sepahan navidkia

نویدکیا برای ماندن در سپاهان رضایت داد

  کاپیتان تیم فوتبال سپاهان رضایت داده که در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده و فصل آینده هم فوتبالش را در اصفهان دنبال کند.

سایت تیفوس یبه گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، هفته گذشته صحبت‌هایی بین عبدالله ویسی با محرم نویدکیا صورت گرفت تا کاپیتان زردپوشان فصل آینده هم پیراهن سپاهان را به تن کند.

علاوه بر ویسی افراد دیگری چون مجید بصیرت هم که رابطه خوبی با نویدکیا دارد، با این بازیکن صحبت کردند و قرار شد کاپیتان سپاهانی‌ها فکر کند و برای حضور دوباره در این تیم تصمیم بگیرد. با این حال مسئولان سپاهان دست از تلاش برای بازگشت نویدکیا برنداشته و محمد سلطان‌حسینی، عضو هیئت مدیره باشگاه نیز با این بازیکن تماس داشته است.

نویدکیا در صحبتی که با سلطان‌حسینی داشته برای بازگشت به سپاهان رضایت داده و اکنون شرایط حضور این بازیکن در تمرینات در حال فراهم شدن است تا از دو سه روز دیگر کاپیتان زردپوشان اصفهانی به تمرینات تیمش اضافه شود. این آخرین تصمیم نویدکیاست و باید دید آیا تا دو سه روز دیگر تصمیم او تغییر خواهد کرد یا باید شاهد حضورش در تمرینات باشیم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *