پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18831 19 تیر 1395 ساعت [ 21:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد بازی با شاختار به پرسپولیسی‌ها رسید

 با توجه به عملکرد مناسب تیم فوتبال پرسپولیس در بازی‌های تدارکاتی پیشنهاد بازی با شاختار دونتسک این کشور به دست مسئولان پرسپولیس رسید. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، با توجه به عملکرد مناسب تیم فوتبال پرسپولیس مقابل آبولون اوکراین که منجر به برد پرگل شاگردان برانکو در این […]

 با توجه به عملکرد مناسب تیم فوتبال پرسپولیس در بازی‌های تدارکاتی پیشنهاد بازی با شاختار دونتسک این کشور به دست مسئولان پرسپولیس رسید.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، با توجه به عملکرد مناسب تیم فوتبال پرسپولیس مقابل آبولون اوکراین که منجر به برد پرگل شاگردان برانکو در این بازی شد، از سوی فدراسیون فوتبال اوکراین با مسئولان پرسپولیس تماس گرفته شد تا این تیم در دیداری دوستانه به مصاف شاختار دونتسک برود.

زمان پیشنهادی مسئولان شاختار دونتسک برای این بازی ۱۳ ژوئیه بود که مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از مشورت با برانکو روز ۱۱ ژوئیه را برای این بازی پیشنهاد دادند و قرار است در صورت موافقت طرفین پرسپولیس در یک دیدار تدارکاتی مناسب به مصاف این تیم مطرح اوکراینی برود.

این در حالی است که پرسپولیسی‌ها طبق برنامه قبلی قرار است ۱۱ ژوئیه به مصاف آرسنال اوکراین بروند و در صورتی که دیدار سرخپوشان با شاختار  قطعی شود بازی با آرسنال که از تیم‌های درجه ۲ اوکراین به حساب می‌آید لغو خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت