پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18833 19 تیر 1395 ساعت [ 21:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باخت پرسپولیس در سومین بازی دوستانه ، پرسپولیس 1 – 2 چرنیگو

پرسپولیس در سومین دیدار تدارکاتی خود در اوکراین مقابل حریف خود شکست خورد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان در سومین دیدار دوستانه خود در اوکراین از ساعت 17:30 امروز (شنبه به وقت محلی – کیف) در ورزشگاه اختصاصی دیناموکیف به مصاف تیم چرنیگو رفتند و […]

پرسپولیس در سومین دیدار تدارکاتی خود در اوکراین مقابل حریف خود شکست خورد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان در سومین دیدار دوستانه خود در اوکراین از ساعت 17:30 امروز (شنبه به وقت محلی – کیف) در ورزشگاه اختصاصی دیناموکیف به مصاف تیم چرنیگو رفتند و با نتیجه 2 بر یک مقابل حریف خود شکست را پذیرا شدند.

*سرخپوشان در این بازی با ترکیب علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، علی علیپور، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی، صادق محرمی، آرام طبع و ساسان انصاری به میدان رفتند.

*حدود 10 تا 12 ایرانی در ورزشگاه حضور پیدا کرده و نظاره‌گر بازی بودند.

*سیدجلال حسینی، وحید امیری و فرشاد احمدزاده فقط به دور زمین دویدند و با نظر برانکو به میدان نرفتند.

*در این بازی همچون دیدار قبل امید عالیشاه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.

*محمد انصاری در کنار محسن ربیع‌خواه امروز نیز در پست مدافع میانی به میدان رفتند.

*در دقیقه 23 مدافع تیم چرنیگو در محوطه جریمه، علی علیپور را با خطا متوقف کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. ضربه پنالتی توسط علیپور به تیرک دروازه برخورد کرد و یک موقعیت خوب گلزنی برای سرخپوشان از دست رفت.

*در دقیقه 27 روی همکاری خوب بازیکنان تیم چرنیگو، بازیکن شماره 10 تیم حریف با بیرانوند تک به تک شد و اولین گل این دیدار را وارد دروازه پرسپولیس کرد.

*در دقیقه 41 سانتر احمد نوراللهی از جناح چپ روی دروازه ارسال شد و ضربه سر ساسان انصاری در آستانه ورود به دروازه به عالیشاه رسید که این بازیکن در ادامه، توپ را وارد دروازه حریف کرد.

*شاگردان برانکو در نیمه دوم با ترکیب الکساندر لوبانوف، محمد آرام‌طبع، محمد انصاری، ساسان انصاری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، گولچ، کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور، شهاب زاهدی و احسان علوان‌زاده به میدان رفتند.

*در نیمه دوم، ربیع خواه به جناح راست دفاع رفت و گولچ و محمد انصاری هم در میانه خط دفاعی قرار گرفتند.

*در دقایق 55 و 60 دو تیم صاحب دو ضربه کاشته شدند که اولی توسط احمد نوراللهی برای پرسپولیس به دیوار دفاعی برخورد کرد و دومی توسط بازیکن تیم چرنیگو به زیبایی نواخته شد که لوبانوف مهار کرد.

*در دقیقه 71 محمد رحمتی به جای احمد نوراللهی وارد زمین شد و بازوبند را به کمال داد و کامیابی‌نیا نیز بازوبند را به بازوی محمد انصاری بست.

*در دقیقه 72 یک موقعیت خوب تیم حریف توسط لوبانوف مهار شد.

*در دقیقه 75 آرام‌طبع جای خودش را به حامد آقایی داد.

*در دقیقه 78 سانتر انصاری از سمت راست با ضربه سر شهاب زاهدی همراه شد که توپ از کنار دروازه تیم حریف به بیرون رفت.

*در دقیقه 88 روی کار گروهی تیم چرنیگو، بازیکن این تیم با لوبانوف تک به تک شد و توانست گل برتری تیمش را وارد دروازه سرخپوشان کند.

*این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود تیم چرنیگو خاتمه یافت.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت