خانه / اخبار فوتبال ایران / لژیونرهای ایرانی / قوچان‌نژاد: از بازگشت به هیرنوین خوشحالم

قوچان‌نژاد: از بازگشت به هیرنوین خوشحالم

دو گل مهاجم ایرانی هیرنوین در بازی تدارکاتی برابر تیم دسته اولی اف سی امن باعث شد رسانه‌های هلندی نگاه ویژه‌ای به او داشته باشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت فوتبال برتر هلند در خصوص عملکرد رضا قوچان‌نژاد در بازی تدارکاتی هیرنوین و اف سی امن نوشت: رضا قوچان‌نژاد به فوتبال هلند بازگشت. او در اولین بازی خود برای تیم هیرنوین در مصاف با تیم اف سی امن دو بار گلزنی کرد. این عملکرد خوبی برای مهاجم ایرانی است.

قوچان‌نژاد از بازگشت به تیم هیرنوین و عدم تمدید قراردادش با تیم چارلتون انگلیس خوشحال است. او که برای ماندن در لندن و بازگشت به هیرنوین تردید داشت سرانجام بازی کردن در هلند را ترجیح داد.

مهاجم ایرانی پس از سقوط چارلتون به سطح سوم باشگاهی انگلیس پیشنهادهایی از تیم‌های چینی و کشورهای عربی داشت، اما در نهایت به هیرنوین پیوست. او در سال 2009 بازیکن این تیم بود و سپس به صورت قرضی راهی تیم اف سی امن شد.

قوچان‌نژاد در بازی تدارکاتی برابر اف سی امن خیلی به آب و آتش نزد. او در این رابطه گفت: می‌خواستم انتقام گیر باشم، اما این گونه نیستم. سبک بازی پیشنهادی از سوی سرمربی هیرنوین را به انتقام جویی خودم از «تیم امن» ترجیح دادم. نیاز به تفکر بیشتری نبود. در نهایت فوتبال تهاجمی را بیشتر دوست دارم و این مسئله را سرمربی تیم هیرنوین نیز به من سفارش کرده بود.

هیرنوین در بازی تدارکاتی برابر اف سی امن با نتیجه پنج بر یک به پیروزی رسید و رضا قوچان‌نژاد در دقایق 7 و 35 گلزنی کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *