پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18843 20 تیر 1395 ساعت [ 0:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: بازیکنان پرسپولیس آمادگی بسیار خوبی برای لیگ دارند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانی که در اردوی اوکراین حضور دارند از شرایط بسیار خوبی برخوردارند و آماده نشان داده‌اند. سایت تیفوسی برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: دو بازی خوب در اردوی اوکراین برگزار کردیم که برای ما بسیار مفید بود. تیم آبولون بسیار محکم‌تر، جدی‌تری و خشن‌تر بود […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانی که در اردوی اوکراین حضور دارند از شرایط بسیار خوبی برخوردارند و آماده نشان داده‌اند.

سایت تیفوسی برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: دو بازی خوب در اردوی اوکراین برگزار کردیم که برای ما بسیار مفید بود. تیم آبولون بسیار محکم‌تر، جدی‌تری و خشن‌تر بود و مهمترین مساله این بود که ما چیزی که می‌خواستیم، از بازیکنان و کارهای تیمی ببینیم را در این دو بازی شاهد بودیم.

 

وی افزود: شرایط افزایش فشار تمرینات و آمادگی بازیکنان در بازی را دیدم و از عملکرد بازیکنان راضی هستم. آنها هیچ مشکلی ندارند. همه آماده هستند بجز سید جلال حسینی که مصدومیت خفیفی داشت و برطرف شد.

 

ایوانکوویچ در خصوص ترکیب بازیکنان فصل گذشته و بازیکنان جدید تصریح کرد: بازیکنان جدیدی که امسال گرفتیم، بسیار خوب هستند و با این بازیکنان جدید، کیفیت کارمان بالاتر خواهد رفت. هنوز هم برای آماده‌سازی تیم زمان زیادی داریم و در این مدت باقی مانده سعی می‌کنیم بقیه نکاتی که لازم است را بهبود ببخشیم و تیم را آماده مسابقات کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت