خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / عنایتی: برخی افراد دوست نداشتند در سیاه‌جامگان بمانم

عنایتی: برخی افراد دوست نداشتند در سیاه‌جامگان بمانم

مهاجم پیشین تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: ماندن در سیاه‌جامگان دست من نبود و یک‌سری افراد دوست نداشتند در این تیم بمانم.

سایت تیفوسی رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابتدا با اشاره به وضعیت فعلی صبا گفت: وضعیت بدی نداریم، ولی خیلی عقب هستیم و باید این عقب‌ماندگی را جبران کنیم. طبیعتاً برنامه‌های کادرفنی برای آماده‌سازی تیم فشرده‌تر خواهد شد. البته لیگ بعد از چهار هفته 20 روز تعطیل خواهد شد و این تعطیلی 20 روزه بهترین فرصت برای صباست که عقب‌ماندگی‌اش را جبران کند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا در سیاه‌جامگان نماند خاطرنشان کرد: من از همه هواداران این تیم تشکر می‌کنم. آنها می‌دانند که فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و در هر بازی تا دقیقه 94 استرس داشتیم. از بازیکنان سیاه‌جامگان هم تشکر می‌کنم که با وجود مشکلات فراوان تحمل کردند و صدای‌شان در نیامد. به‌هیچ عنوان امکان نداشت این همکاری ادامه داشته باشد و ما نمی‌توانستیم با هم کار بیاییم.

مهاجم فعلی تیم فوتبال صبای قم در خاتمه تصریح کرد: من آمادگی داشتم تا با سیاه‌جامگان مذاکره کنم، ولی باشگاه هیچ تمایلی نداشت. ماندن در سیاه‌جامگان دست من نبود و یک‌سری افراد دوست نداشتند در این تیم بمانم. با این حال برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *