سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / عنایتی: برخی افراد دوست نداشتند در سیاه‌جامگان بمانم

عنایتی: برخی افراد دوست نداشتند در سیاه‌جامگان بمانم

مهاجم پیشین تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد گفت: ماندن در سیاه‌جامگان دست من نبود و یک‌سری افراد دوست نداشتند در این تیم بمانم.

سایت تیفوسی رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابتدا با اشاره به وضعیت فعلی صبا گفت: وضعیت بدی نداریم، ولی خیلی عقب هستیم و باید این عقب‌ماندگی را جبران کنیم. طبیعتاً برنامه‌های کادرفنی برای آماده‌سازی تیم فشرده‌تر خواهد شد. البته لیگ بعد از چهار هفته 20 روز تعطیل خواهد شد و این تعطیلی 20 روزه بهترین فرصت برای صباست که عقب‌ماندگی‌اش را جبران کند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا در سیاه‌جامگان نماند خاطرنشان کرد: من از همه هواداران این تیم تشکر می‌کنم. آنها می‌دانند که فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و در هر بازی تا دقیقه 94 استرس داشتیم. از بازیکنان سیاه‌جامگان هم تشکر می‌کنم که با وجود مشکلات فراوان تحمل کردند و صدای‌شان در نیامد. به‌هیچ عنوان امکان نداشت این همکاری ادامه داشته باشد و ما نمی‌توانستیم با هم کار بیاییم.

مهاجم فعلی تیم فوتبال صبای قم در خاتمه تصریح کرد: من آمادگی داشتم تا با سیاه‌جامگان مذاکره کنم، ولی باشگاه هیچ تمایلی نداشت. ماندن در سیاه‌جامگان دست من نبود و یک‌سری افراد دوست نداشتند در این تیم بمانم. با این حال برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران