پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18926 21 تیر 1395 ساعت [ 10:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سانتوس: روحیه‌ای که رونالدو به تیمم داد حیرت‌آور بود

سرمربی قهرمان پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا پس از افتخارآفرینی شاگردانش در خاک فرانسه به تمجید از تلاش آنها به‌خصوص کاپیتان تیمش پرداخت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال پس از کار بزرگی که شاگردانش برای تحمیل شکست یک بر صفر به فرانسه میزبان یورو 2016 و فتح این […]

سرمربی قهرمان پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا پس از افتخارآفرینی شاگردانش در خاک فرانسه به تمجید از تلاش آنها به‌خصوص کاپیتان تیمش پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال پس از کار بزرگی که شاگردانش برای تحمیل شکست یک بر صفر به فرانسه میزبان یورو 2016 و فتح این رقابت‌ها انجام دادند، به خبرنگاران گفت: در این تورنمنت ما هرکجا که می‌رفتیم شاهد حضور هواداران‌‌مان بودیم. آنها به ما برای رسیدن به این قهرمانی روحیه دادند. وصف حالی که بازیکنانم الان دارند، سخت است. این قهرمانی باورنکردنی است.

سانتوس سپس به اتفاق تلخی که در دقیقه 20 بازی برای رونالدو رخ داد و او را از ادامه بازی محروم کرد، اشاره داشت. رونالدو به خاطر ضربه‌ای که دیمیتری پایت به زانویش وارد آورد آسیب دید و با وجود آنکه تلاش زیادی برای ماندن در میدان انجام داد در نهایت مجبور به ترک زمین بازی شد.

سانتوس افزود: کاپیتان تیم ما تلاش فراوانی انجام داد. روحیه‌ای که او به تیم داد، حیرت‌آور بود. رونالدو دو بار تلاش کرد که به زمین بازی برگردد، اما نتوانست. با این حال حتی حضورش روی نیمکت و در رختکن تیم هم برای ما بسیار مهم بود. رونالدو مثل خود من باور داشت که امشب شب ما خواهد بود و همین‌طور هم شد.

سرمربی تیم ملی پرتغال تأکید کرد: من همیشه گفته‌ام که ما یک تیم هستیم. من هرگز تفکراتم را از کسی پنهان نکرده‌ام. همیشه به بازیکنانم چیزی را که در ذهنم باشد، می‌گویم. من همیشه به آنها گفته‌ام که ما تیمی فوق‌العاده با استعداد هستیم، اما باید بیشتر از رقبای‌مان بجنگیم، بیشتر از آنها بدویم و بیشتر از آنها بر بازی تمرکز داشته باشیم تا بتوانیم موفق باشیم. ما تیم حیرت‌آوری هستیم. بازیکنان من همیشه به چیزهایی که به آنها می‌گفتم ایمان داشتند و با این شیوه قهرمان شدیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت