پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18929 21 تیر 1395 ساعت [ 10:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

په‌په: قهرمان شدن بدون رونالدو کار سختی بود اما فصلی جدید به تاریخ فوتبال‌مان اضافه کردیم

برترین بازیکن فینال یورورو ۲۰۱۶ فرانسه اعتراف کرد که مصدومیت و خارج شدن کاپیتان این تیم در مصاف با میزبان ضربه سنگینی به او و هم‌تیمی‌‌‌هایش زد اما با این حال موفق به تاریخ‌سازی شدند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، په‌په، مدافع میانی تیم ملی پرتغال که در شب قهرمانی دور از انتظار این […]

برترین بازیکن فینال یورورو ۲۰۱۶ فرانسه اعتراف کرد که مصدومیت و خارج شدن کاپیتان این تیم در مصاف با میزبان ضربه سنگینی به او و هم‌تیمی‌‌‌هایش زد اما با این حال موفق به تاریخ‌سازی شدند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، په‌په، مدافع میانی تیم ملی پرتغال که در شب قهرمانی دور از انتظار این تیم در یورو 2016 با پیروزی یک بر صفر برابر فرانسه میزبان به‌عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، در پایان بازی به خبرنگاران گفت: بازی واقعاً سخت بود، چون ما مهره اصلی‌مان (کریستیانو رونالدو) را از دست دادیم، در حالی که او تمام امید ما برای گلزنی در این بازی بود. کریس در هر لحظه از بازی می‌تواند این کار را انجام دهد.

مدافع تیم ملی فوتبال پرتغال افزود: زمانی که رونالدو فهمید که دیگر نمی‌تواند در میدان بماند و تعویض شد (دقیقه 24)، من سعی کردم که به هم‌تیمی‌هایم روحیه بدهم و به آنها بگویم هر طور شده باید این بازی را به خاطر رونالدو ببریم. سرمربی هم تیم را به‌خوبی مدیریت کرد و تعویض‌های به‌موقعی انجام داد. ما برای رسیدن به این موفقیت با جان و دل‌مان بازی و فصلی درخشان را به کتاب تاریخ فوتبال پرتغال اضافه کردیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت