پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18943 21 تیر 1395 ساعت [ 19:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارلو آنچلوتی در معارفه بایرن مونیخ : قرار نیست در بایرن‌مونیخ انقلابی به پا کنم

سرمربی بایرن‌مونیخ می‌گوید قرار نیست در این تیم انقلابی به پا کند، چون بایرن یک تیم فوق‌العاده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی امروز (دوشنبه) با حضور در اولین کنفرانس خبری‌اش به عنوان سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ گفت: خوشحالم که اینجا و در بهترین باشگاه دنیا هستم. بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید […]

سرمربی بایرن‌مونیخ می‌گوید قرار نیست در این تیم انقلابی به پا کند، چون بایرن یک تیم فوق‌العاده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی امروز (دوشنبه) با حضور در اولین کنفرانس خبری‌اش به عنوان سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ گفت: خوشحالم که اینجا و در بهترین باشگاه دنیا هستم. بی‌صبرانه منتظر شروع فصل جدید هستم. گواردیولا در چند سال اخیر کارش را در بایرن‌مونیخ به خوبی انجام داد. ما تیم فوق‌العاده‌ای داریم و سعی خواهیم کرد تا در هر تورنمنتی که بازی می‌کنیم، به قهرمانی برسیم.

وی با اشاره به اینکه سرمربی سه فصل اخیر باواریایی‌ها با نوشتن جمله کوتاه «موفق باشی» به زبان ایتالیایی روی دیوار دفتر کارش در باشگاه بایرن‌مونیخ، برای او آرزوی موفقیت کرده است، عنوان کرد: پپ همیشه با من خوش‌رفتار بوده است و حتی پیغام کوتاهی در اینجا برای من گذاشته است. امیدوارم بتوانیم کارم را در بایرن به خوبی انجام دهم و خاطرات خوبی از خودم به جا بگذارم، درست همان کاری که جیووانی تراپاتونی پیش از من انجام داد.

سرمربی سرخپوشان مونیخی تأکید کرد: به شخصه به ارائه بازی هجومی علاقه‌مند هستم. ما تیمی سختکوش در اختیار داریم و در فصل پیش‌رو بهترین بازی‌های خودمان را به نمایش خواهیم گذاشت. باید ویژگی‌های هر یک از بازیکنانم را در نظر داشته باشم، اما به طور حتم من اینجا نیستم تا انقلابی به پا کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت