خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / فرهاد ظریف از لیست المپیک جاماند و از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد

فرهاد ظریف از لیست المپیک جاماند و از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد

درحالی که حدود ۴ هفته تا شروع رقابت های والیبال المپیک باقی مانده است و هنوز لیست نهایی نفرات اعزامی تیم ملی والیبال به ریو مشخص نشده است.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، ظاهرا سرمربی آرژانتینی تیم ملی ایران لیبروی خود را برای حضور درریو انتخاب کرده است. با توجه به محدودیت تعداد بازیکنان برای حضور دررقابت های والیبال المپیک و شرکت ۱۲ بازیکن دراین مسابقات کاملا قابل پیش بینی بود که دربین نفرات اعزامی فقط یک لیبرو حضور خواهد داشت و و مثل اینکه انتخاب لوازنو دراین پست مهدی مرندی است و ظریف جایی درلیست نهایی نخواهد داشت. درهمین رابطه فرهاد ظریف دقایقی پیش با اعلام خط خوردن از لیست نهایی توسط لوزانو نوشت: لیبروی با تجربه تیم ملی والیبال با اعلام این خبر در صفحه اینستاگرامش نوشت:«ممنون از همه مردم عزیزم که در این چند سال حضورم در تیم ملى همیشه منو مورد لطف قرار دادند، امروز با نظر سر مربى قابل احترام تیم از لیست بازیکنان اعزامى به المپیک کنار گذاشته شدم. براى دوستانم در تیم ملى ارزوى بهترین هارو دارم . همیشه دوستون دارم» این متن خداحافظی لیبروی دوست داشتنی از تیم ملی والیبال ایران هم محسوب می شود.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *