پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18951 22 تیر 1395 ساعت [ 18:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اخبار از نقل و انتقالات در منچستر یونایتد

آخرین اخبار از وضعیت منچستر یونایتد در بازار نقل و انتقالات اروپا سایت تیفوسی ستاره فرانسوی باشگاه یوونتوس ایتالیا که با پیشنهاد ۱۰۰ میلیون پوندی شیاطین سرخ روبروست، در صورت پذیرفتن این پیشنهاد رکورد نقل و انتقالات در فوتبال اروپا را خواهد شکست. اما مسئولان تیم فوتبال یوونتوس همچنان اصرار به حفظ پوگبا دارند. مسئولان […]

آخرین اخبار از وضعیت منچستر یونایتد در بازار نقل و انتقالات اروپا

سایت تیفوسی ستاره فرانسوی باشگاه یوونتوس ایتالیا که با پیشنهاد ۱۰۰ میلیون پوندی شیاطین سرخ روبروست، در صورت پذیرفتن این پیشنهاد رکورد نقل و انتقالات در فوتبال اروپا را خواهد شکست. اما مسئولان تیم فوتبال یوونتوس همچنان اصرار به حفظ پوگبا دارند. مسئولان باشگاه تورینی درباره این انتقال گفتند: مذاکرات زیادی در مورد آینده این بازیکن انجام شده اما باز هم این امکان وجود دارد که پوگبا در یوونتوس بماند. او هیچ عجله ای برای ترک این باشگاه ندارد و شاید قرارداد خود را با بیانکونری تمدید کند. ما از ماندن پوگبا در یوونتوس بسیار استقبال می کنیم و پوگبا هم از ماندن در این تیم بسیار راضی است.

خوزه مورینیو بابت عدم امضای قرارداد با رناتو سانچز بهترین بازیکن جوان رقابت های یورو ۲۰۱۶ بسیار عصبانی است. این مربی پرتغالی که بارها علاقه خود به جذب سانچز ۱۸ ساله را اعلام کرده بود، در این باره گفت: تیمی که می خواهد قهرمان شود، نباید هیچ فرصتی را از دست بدهد. رناتو سانچز که روز یکشنبه همراه با تیم ملی پرتغال به مقام قهرمانی یورو ۲۰۱۶ دست یافت، اکنون به بایرن مونیخ پیوسته است.

طبق اعلام باشگاه، خوزه مورینیو لیست مازاد بازیکنان خود را اعلام کرد. طبق اعلام باشگاه منچستر یونایتد، خوان ماتا، مارکوس روخو، دیلی بلیند و باستن شواین اشنایگر بازیکنانی هستند که به گفته سرمربی پرتغالی در فهرست فروش قرار گرفته و باشگاه منچستر یونایتد برای فصل آینده نیازی به آنها ندارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت