پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18954 22 تیر 1395 ساعت [ 18:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان ماند

سرمربی که ژرمن‌ها را دو سال پیش قهرمان جهان کرد به فعالیت خود در این تیم ادامه می‌دهد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال آلمان به گمانه‌زنی‌هایی که درباره آینده یواخیم لو  صورت می‌گرفت، پایان داد و اعلام کرد که این مرد آلمانی به فعالیتش به‌عنوان سرمربی تیم ملی این کشور ادامه خواهد […]

سرمربی که ژرمن‌ها را دو سال پیش قهرمان جهان کرد به فعالیت خود در این تیم ادامه می‌دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال آلمان به گمانه‌زنی‌هایی که درباره آینده یواخیم لو  صورت می‌گرفت، پایان داد و اعلام کرد که این مرد آلمانی به فعالیتش به‌عنوان سرمربی تیم ملی این کشور ادامه خواهد داد.

به‌دنبال شکست ژرمن‌ها برابر فرانسه در مرحله نیمه نهایی یورو 2016 گمانه‌‌زنی‌هایی درباره آینده لو در این تیم و احتمال جدا شدن وی از تیمی که دو سال پیش آن را قهرمان جهان کرد، شکل گرفت، اما اکنون مشخص شده که لو به فعالیتش ادامه می‌دهد و آن کسی است که سعی خواهد کرد آلمان را به جام جهانی 2018 برساند.

اتحادیه فوتبال آلمان درباره توافق رئیس این اتحادیه و سرمربی ژرمن‌ها برای ادامه همکاری‌شان در توئیتر نوشته است: رئیس گریندل و لو نگاه ما را به جام جهانی 2018 معطوف می‌کنند.

مأموریت بعدی لو در تیم ملی آلمان، هدایت ژرمن‌ها در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه است و او سال آینده باید با ژرمن‌ها به روسیه برود تا در جام کنفدراسیون‌ها شرکت کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت