پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18955 22 تیر 1395 ساعت [ 18:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی: با آمدن مورینیو انگیزه بیشتری پیدا کرده‌ام

کاپیتان شیاطین سرخ می‌گوید پس از انتخاب آقای خاص به‌عنوان سرمربی جدید این تیم، انگیزه بالایی پیدا کرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی که در سال 2004 به شیاطین سرخ پیوست و حالا تنها چهار گل نیاز دارد تا به رکورد 249 گل زده سِربابی چارلتون، بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد […]

کاپیتان شیاطین سرخ می‌گوید پس از انتخاب آقای خاص به‌عنوان سرمربی جدید این تیم، انگیزه بالایی پیدا کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی که در سال 2004 به شیاطین سرخ پیوست و حالا تنها چهار گل نیاز دارد تا به رکورد 249 گل زده سِربابی چارلتون، بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد برسد، در گفت‌‌وگو با مجله «اینساید یونایتد» گفت: از اینکه قرار است این فصل با ژوزه مورینیو، یکی از بهترین مربیان جهان کار کنم، واقعاً هیجان‌زده هستم. همچنین لحظات هیجان‌انگیزی برای منچستریونایتد است.

وی افزود: همیشه به مورینیو به‌عنوان یک انسان و مربی احترام گذاشته‌ام. او مرد فوق‌العاده‌ای است و یکی از موفق‌ترین مربیان تمامی ادوار است. من به‌عنوان بازیکن همیشه از انگیزه بالایی برخوردار بوده‌ام، اما وقتی مربی جدید به تیم می‌آید، انگیزه بیشتری پیدا می‌کنم. اطمینان دارم تمامی بازیکنان از کار زیرنظر ژوزه خوشحال خواهد شد.

کاپیتان شیاطین سرخ تأکید کرد: در سال‌های اخیر زیاد سابقه بازی مقابل تیم‌های مورینیو را داشته‌ام و یادم نمی‌آید که بازی‌ آسانی را مقابل تیم‌های تحت‌ِهدایت او تجربه کرده باشم و این خود گویای همه چیز است. شکست دادن تیم‌های ژوزه همیشه سخت است و تیم‌های او به لحاظ تاکتیکی منظم و به‌شدت موفق بوده‌اند.

رونی 30 ساله در پایان خاطرنشان کرد: مورینیو تمامی این موارد را با خود به منچستریونایتد خواهد آورد و اطمینان دارم که ایده‌های خاص خودش را دارد، اما بزرگ‌ترین دارایی او تجربه‌اش است. ژوزه در طول دوران حرفه‌ای خود سرمربی تیم‌های موفقی بوده و تجربه‌اش برای ما بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت