پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18958 22 تیر 1395 ساعت [ 18:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امیری: مشکل خاصی از نظر مصدومیت ندارم

هافبک مهاجم پرسپولیس گفت: تلاش می‌کنم تمرینات بدنسازی تیم را از دست ندهم. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم،  وحید امیری در مورد وضعیت خود در اردوی اوکراین اظهار داشت:  مصدومیت جزیی دارم که به آن رسیدگی می‌کنم. فشار تمرینات را تحمل کردم و تقریبا در تمامی تمرینات  حضوری فعال داشتم. انشاءالله که بتوانم از […]

هافبک مهاجم پرسپولیس گفت: تلاش می‌کنم تمرینات بدنسازی تیم را از دست ندهم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم،  وحید امیری در مورد وضعیت خود در اردوی اوکراین اظهار داشت:  مصدومیت جزیی دارم که به آن رسیدگی می‌کنم. فشار تمرینات را تحمل کردم و تقریبا در تمامی تمرینات  حضوری فعال داشتم. انشاءالله که بتوانم از این به بعد هم بدون مشکل در تمرینات باشم و خواسته‌ هواداران را برآورده کنیم.

وی افزود: از زمانی که به پرسپولیس آمدم به لطف هواداران اصلا احساس غریبی نکردم انگار که چندین سال است در این تیم بازی می‌کنم. امیدوارم رفاقت و برادری‌مان چندین سال ادامه داشته باشد و به آنچه خودمان می‌خواهیم برسیم و باعث خوشحالی هواداران شویم.

هافبک – مهاجم پرسپولیس در خصوص شدت مصدومیتش گفت:  مشکل خاصی نیست و من حتی در بازی‌های دوستانه هم بازی کردم. امیدوارم پس از گرفتن عکس هم مشکلی نباشد. اگر بیرون از تیم باشم از لحاظ روحی واقعا اذیت می‌شوم چرا که اگر بازیکنی تمرینات بدنسازی را از دست بدهد تا آخر فصل با نوسان روبه‌رو خواهد شد. من هم نمی‌خواهم تمرینات پیش فصل را از دست بدهم و با تمام وجودم تلاشم را می‌کنم چرا که خوب می‌دانم انتظار از من بالاست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت