پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18966 22 تیر 1395 ساعت [ 19:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: به حمایت هواداران نیاز داریم

سرمربی اسبق چلسی که چند روز پیش به عنوان سرمربی شیاطین سرخ انتخاب شد، از هواداران تیم خواست دست از حمایت تیم برندارند سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ که از قهرمانی تیم ملی کشورش در رقابت های یورو بسیار خوشحال به نظر می رسید، در اولین مصاحبه […]

سرمربی اسبق چلسی که چند روز پیش به عنوان سرمربی شیاطین سرخ انتخاب شد، از هواداران تیم خواست دست از حمایت تیم برندارند

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ که از قهرمانی تیم ملی کشورش در رقابت های یورو بسیار خوشحال به نظر می رسید، در اولین مصاحبه خود در اولدترافورد گفت انتظار زیادی از هواداران تیم دارم و آنها باید بدانند که تیم برای موفقیت بسیار به وجود آنها نیاز دارد. سرمربی اسبق تیم چلسی با قراردادی سه ساله جانشین لوئیس فان خال در منچستر یونایتد شد.

پس از آنکه سر آلکس فرگوسن از مربیگری منچستر کنار رفت، این تیم کار خود در رقابت های لیگ برتر را در رده های هفتم، چهارم و پنجم جدول به پایان برد و فصل گذشته با آنکه فرصت خوبی برای راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا داشت اما لوئیس فان خال این فرصت را هم از دست داد.

مورینیو در مورد هواداران تیم منچستر گفت وقتی در مورد این تیم با من صحبت کردند، بسیار خوشحال شدم زیرا هواداران این تیم را خیلی دوست دارم. من آدمی هستم که همه چیز را می خواهم؛ می خواهم همیشه هواداران ورزشگاه را پر کنند، تیم بازی های خوبی انجام داده، گل های زیادی به ثمر رسانده، گلی دریافت نکنیم و بازیها را پیروز شویم. می دانیم که چنین شرایطی واقعا رؤیایی است و شاید واقعاً امکان پذیر نباشد، اما این را بدانید که من همیشه با حضور هواداران بدون شک همه چیز امکان پذیر خواهد بود. وقتی هواداران در ورزشگاه حضور داشته باشند شما انگیزه و انرژی می گیرید که می توانید همه کار بکنید. اما اگر هواداران کنار ما نباشند، دیگر شانسی برای کسب موفقیت و خوشحالی نخواهیم داشت. ما در حال حاضر فصل جدیدی از زندگی باشگاه را شروع می کنیم و باید تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت