خانه / عکس / روزنامه های ورزشی / مرور روزنامه های ورزشی امروز 23 تیر 95

مرور روزنامه های ورزشی امروز 23 تیر 95

چند روزنامه ورزشی امروز (چهارشنبه ۲۳ تیر) منتظر قرعه کشی لیگ ماندند و اخبار قرعه کشی بویژه تاریخ داربی را تیتر یک کرده اند.

سایت تیفوسی ایران ورزشی سوژه اصلی صفحه یک خود را به مصاحبه علیرضا جهانبخش اختصاص داده است. این ملی پوش درباره یورو ۲۰۱۶ صحبت کرده و اینکه طرفدار پرتغال بوده است. مشکلات استقلال برای فسخ قرارداد با پرویز مظلومی، پروپئیچ و پرویز مظلومی یکی دیگر از موضوعات صفحه یک ایران ورزشی است.

پیروزی در کنار تیتر کردم صحبت های برانکو امروز هم از سازمان لیگ انتقاد کرده است. اینکه چرا سازمان لیگ قرارداد رامین رضاییان را فسخ کرد اما برای سجاد شهباززاده چنین تصمیمی نگرفت.

استقلال جوان با ابراز رضایت از عملکرد استقلال در اردوی آمادگی پیش فصل و یارگیری تیتر زده:”لبخند استقلال به لیگ”. این روزنامه تیترهایی هم از بختیار رحمانی، شاهرخ بیانی، مهدی هاشمی نسب و امین حاج محمدی دارد.

روزنامه ۹۰ عکس یک خود را به میروسلاو بلاژویچ اختصاص داده است و عکس سرمربی پیشین تیم ملی در یک کارخانه سوسیس را چاپ کرده است. مطلع بودن فرهاد مجیدی ازحواشی یکی دو سال اخیر استقلال و همچنین اجرای وثیقه محمد پروین دیگر تیترهای صفحه یک این روزنامه است.

گل در صفحه یک خود ضمن اشاره به قرعه کشی لیگ برتر خبر داده مقصد بعدی سروش رفیعی اروپا است. این بازیکن تراکتورسازی که مدنظر استقلال و پرسپولیس است گویا پیشنهادی از اروپا دارد و نیم فصل به هیچ یک از این دو تیم نمی رود. برانکو هم از عملکرد وحید امیری در خط حمله ابراز رضایت کرده است.

ابرارورزشی صحبت روز گذشته برانکو ایوانکوویچ را تیتر یک کرده است که گفته بود صادق محرمی بازیکن جوان این تیم جای رامین رضاییان را پر می کند. دلخوری محسن بنگر و بابک حاتمی از پرسپولیس هم در صفحه یک ابرارورزشی دیده می شود.

خبرورزشی عکس یک خود را به قرعه کشی لیگ برتر اختصاص داده است و به تاریخ داربی توجه ویژه ای دارد. داربی در ۲۶ شهریور برگزار خواهد شد، سالروز بازی معروف ۶ تایی ها و به همین دلیل خبرورزشی این تاریخ را جنجالی دانسته است. علیرضا بیرانوند هم عنوان کرده تا ابد در پرسپولیس می ماند. خبرورزشی تیترهایی هم درباره شایعه خیانت در استقلال فصل قبل دارد که منصور پورحیدری این شایعه را تکذیب کرده است.

شوت با چاپ عکس حضور حمید استیلی و جواد زرینچه در مراسم قرعه کشی لیگ تیتر زده “همه راضی از قرعه بازی”. صحبت های محمد نوازی علیه فرزاد مجیدی هم یکی دیگر از تیترهای شوت است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *