پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18986 23 تیر 1395 ساعت [ 12:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کرانچار: نمی‌خواهیم واردار در بازی برگشت غافلگیرمان کند

زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم دینامو زاگرب کرواسی پیروزی تیمش برابر تیم واردار مقدونیه در لیگ قهرمانان اروپا را نتیجه ارائه بازی بهتر و باتجربه‌تر دانست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم دینامو زاگرب کرواسی پس از اولین پیروزی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا که برابر تیم واردار مقدوینه رقم خورد، اظهار […]

زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم دینامو زاگرب کرواسی پیروزی تیمش برابر تیم واردار مقدونیه در لیگ قهرمانان اروپا را نتیجه ارائه بازی بهتر و باتجربه‌تر دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم دینامو زاگرب کرواسی پس از اولین پیروزی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا که برابر تیم واردار مقدوینه رقم خورد، اظهار داشت: می‌دانستیم که واردار تیم بسیار خوبی است، اما فرصتی بود تا نشان دهیم که دینامو زاگرب تیمی بهتر و باتجربه‌تر است.

وی با ابراز خرسندی از برتری 2 بر یک تیمش، افزود: نتیجه‌ بزرگی را کسب کردیم و سبک بازی خودمان را به نمایش گذاشتیم. دینامو برتر از تیم واردار بود و شایستگی پیروزی در این بازی را داشتیم.

سرمربی یاران علی کریمی در خاتمه اظهار داشت: ما هم‌اکنون مزیت بزرگی نسبت به تیم واردار در بازی برگشت داریم و این مسئله را به‌خوبی می‌دانیم. البته با این پیروزی به استراحت نمی‌رویم و نمی‌خواهیم که واردار در بازی برگشت ما را غافلگیر کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت