خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مورینیو:بی‌صبرانه منتظر اولین بازی‌ خانگی تیمم هستم
morinio manu

مورینیو:بی‌صبرانه منتظر اولین بازی‌ خانگی تیمم هستم

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ ابراز تأسف کرد که چرا در همین هفته نمی‌تواند برای اولین بار مربیگری در اولدترافورد را تجربه کند و برای این کار باید یک ماه دیگر صبر کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو برای آغاز کارش در اولدترافورد باید تا تاریخ سوم آگوست (13 مرداد) که شیاطین سرخ برای یادبود پیوستن کاپیتان وین رونی به آنها یک بازی دوستانه برابر تیم پیشین او اورتون برگزار خواهند کرد، صبر کند. مردان آقای خاص شنبه هفته آینده یک بازی دوستانه برابر ویگان خواهند داشت اما این بازی در خانه ویگان برگزار می‌شود و پس از آن هم بازی‌های تور تابستانی شیاطین سرخ در خارج از خاک انگلیس به ترتیب برابر دورتموند، منچسترسیتی و گالاتاسرای برگزار می‌شود.

مورینیو در گفت‌و‌گو با «آدیداس فرانت رو» اظهار داشت: حیف شد که همین فردا نمی‌شود کارم را در اولدترافورد شروع کنم چون من دارم برای آن روز لحظه‌شماری می‌کنم. من سال‌های بسیار زیادی در سطوح بالای فوتبال کار کرده‌ام پس برای شروع کارم در من‌یونایتد استرس ندارم و بسیار آرام هستم. می‌دانم که برای این کار آماده‌ام اما رفتن به اولدترافورد به عنوان سرمربی منچستریونایتد، چیزی است که اطمینان دارم خاص خواهد بود.

مورینیو ادامه داد: اولدترافورد استادیومی است که شما از زمان خروج از تونل رختکن‌ها تا رسیدن به نیمکت‌هایش باید 50 متر راه بروید که از این نظر با استادیوم تیم‌های قبلی که مربی‌شان بوده‌ام، فرق می‌کند. در باشگاه‌های قبلی که کار می‌کردم، تونل رختکن به نیمکت‌ها وصل بود و  آنقدر فضا نبود که بخواهی احساسی خوب یا بد داشته باشی چون زمانی که اوضاع خوب پیش می‌رود، شما عموماً احساس خوبی دارید و زمانی که اوضاع بد باشد، احساس بدی به شما منتقل می‌شود. من فکر می‌کنم که این 50 متر قدم زدن به من چند ثانیه فرصت می‌دهد تا شانسی برای تجربه کردن این احساسات داشته باشم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *