پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18991 23 تیر 1395 ساعت [ 23:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جام شهدا لغو می شود و در تاریخی دیگر برگزار می گردد

جام شهدا با برنامه‌ریزی قبلی بعید است که برگزار شود و مسئولان برگزاری این مسابقات به دنبال برنامه دیگری هستند. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قرار بود تورنمنت چهار جانبه جام شهدا با حضور تیم‌های پرسپولیس، پدیده خراسان، تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز از روز شنبه هفته آینده انجام شود که با برخی […]

جام شهدا با برنامه‌ریزی قبلی بعید است که برگزار شود و مسئولان برگزاری این مسابقات به دنبال برنامه دیگری هستند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قرار بود تورنمنت چهار جانبه جام شهدا با حضور تیم‌های پرسپولیس، پدیده خراسان، تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز از روز شنبه هفته آینده انجام شود که با برخی تصمیمات برگزاری این مسابقات در هاله‌ای از ابهام است.

ابتدا پرسپولیسی‌ها از حضور در این مسابقات انصراف دادند و برانکو اعلام کرد برنامه تیمش با برنامه این مسابقات همخوانی ندارد و به‌همین دلیل سرخپوشان نمی‌توانند در این تورنمنت حاضر شوند. به‌دنبال این تصمیم خبرهای ضدونقیض کناره‌گیری ماشین‌سازی و تراکتورسازی هم شنیده شد و به‌همین دلیل و برای اینکه شأن این مسابقات و نام آن هم حفظ شود، مسئولان می‌خواهند تصمیم جدیدی بگیرند.

لغو تورنمنت جام شهدا آخرین تصمیم گرفته شده است و مسئولان قصد دارند زمان این دیدارها و تیم‌های حاضر در آن را تغییر بدهند. به‌احتمال فراوان تورنمنت جام شهدا پس از برگزاری هفته چهارم لیگ برتر که تیم ملی اردو خواهد داشت و لیگ حدود یک ماه تعطیل می‌شود، با حضور چند تیم دیگر که هنوز اسامی آنها اعلام نشده است، برگزار خواهد شد.

با این شرایط بعید است که هفته آینده جام شهدا برگزار شود و باید دید لغو جام شهدا به‌صورت رسمی از سوی سازمان لیگ و بنیاد شهید اعلام می‌شود یا نه، چون مسئولان برگزاری مسابقات در حال تدوین برنامه جدیدی هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت