پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 18996 23 تیر 1395 ساعت [ 23:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نیمار: از دیدن مسی ترسیده بودم

مهاجم برزیلی بارسلونا می‌گوید پیش از اینکه اولین بازی‌اش را برای این تیم انجام دهد، از حضور بزرگان این تیم در رختکن دست‌پاچه شده بود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار که در سال 2013 از سانتوس به بارسلونا پیوست، در این تیم به پیشرفت خود ادامه داد و تبدیل به یکی از ستاره‌های […]

مهاجم برزیلی بارسلونا می‌گوید پیش از اینکه اولین بازی‌اش را برای این تیم انجام دهد، از حضور بزرگان این تیم در رختکن دست‌پاچه شده بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار که در سال 2013 از سانتوس به بارسلونا پیوست، در این تیم به پیشرفت خود ادامه داد و تبدیل به یکی از ستاره‌های آبی‌و‌اناری‌‌پوشان کاتالونیا شد. البته مهاجم تیم ملی برزیل برای اینکه در بارسلونا جا بیفتد نیاز به کمی زمان داشت و در این راه دنی آلوز، هموطنش به او کمک کرد تا اسپانیا را خانه خود بداند.

مهاجم 24 ساله بارسا در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «گلوبو» برزیل گفت: پیش از انجام اولین بازی‌ام برای بارسلونا، از دیدن مسی و دیگران ترسیده بودم. وقتی وارد رختکن شدم، مسی، ژاوی، آندرس اینیستا، جرارد پیکه و دنی آلوز را در آنجا دیدم. اینها همه الگوهای من بودند.

وی افزود: درست مثل این بود که دارم پلی‌استیشن بازی می‌کنم. در ابتدا شرایط برایم خیلی سخت بود. وقتی به بارسلونا ملحق شدم، دنی آلوز نقش خیلی مهمی در سازگاری من با شرایط و تبدیل شدن به چیزی که امروز هستم، داشت. من هم خیلی از وقتم را با آلوز می‌گذراندم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت