سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / شایعه روز : بازگشت طارمی به پرسپولیس

شایعه روز : بازگشت طارمی به پرسپولیس

 هوادار متمول پرسپولیس خبر از بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس داده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، با اینکه چند هفته ای از عقد قرارداد طارمی با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد، برخی از کدها خبر از بازگشت این مهاجم به پرسپولیس می دهند.

کاپ در این زمینه نوشت: حسین هدایتی که در ماجرای جدایی طارمی شدیدا با او درگیری لفظی پیدا کرده بود، در گفت و گو با یک هوادار خبر از بازگشت این بازیکن را داده است. او اعلام کرده مبلغ خسارت برای جدایی آقای گل پرسپولیسی ها را پرداخت کرده است و او به زودی برمی گردد.

از سوی دیگر، برادر مهدی طارمی نیز در صفحه اینستاگرام در حالی که هیچ پستی قرار ندارد، متنی را نوشته مبنی بر اینکه در روز تولد برادرش مهدی طارمی یک خبر خوش در راه است و این چنین وعده بزرگی را به هواداران پرسپولیس داده است.

جالب است بدانید تولد طارمی روز ۲۷ تیرماه یعنی یکشنبه هفته آینده است.

همه این اتفاقات از جایی رقم خورد که رامین رضائیان در صفحه شخصی اش از یک اتفاق خوب و سورپرایز بزرگ برای پرسپولیس صحبت کرد و حالا باید دید این اخبار تا چه حد می تواند واقعیت داشته باشد و آیا طارمی دوباره به فوتبال ایران باز می گردد آن هم در حالی که تنها چندین روز از عقد قراردادش با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *