پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19036 24 تیر 1395 ساعت [ 13:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرگوسن: رونالدو بهترین بازیکن نسل خودش است

اسطوره باشگاه منچستریونایتد از شاگرد قدیمی‌اش در من‌یونایتد به‌عنوان بهترین بازیکن نسل فعلی فوتبالیست‌های جهان یاد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرالکس فرگوسن در تمجید از کریستیانو رونالدوی 31 ساله که این هفته به‌همراه تیم ملی پرتغال قهرمانی در یورو 2016 را جشن گرفت، به نشریه بیلد گفت: کریستیانو برای فوتبال انگیزه‌ای باورنکردنی […]

اسطوره باشگاه منچستریونایتد از شاگرد قدیمی‌اش در من‌یونایتد به‌عنوان بهترین بازیکن نسل فعلی فوتبالیست‌های جهان یاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرالکس فرگوسن در تمجید از کریستیانو رونالدوی 31 ساله که این هفته به‌همراه تیم ملی پرتغال قهرمانی در یورو 2016 را جشن گرفت، به نشریه بیلد گفت: کریستیانو برای فوتبال انگیزه‌ای باورنکردنی دارد. او برای هر جلسه تمرینش لحظه‌شماری می‌کند و همیشه می‌‌خواهد بهترین باشد و جام ببرد. کریستیانو علاقه خاصی به بازی‌های بزرگ دارد.

فرگوسن 74 ساله در ادامه تمجیدش از بازیکنی که سال 2003 او را از اسپورتینگ لیسبون خرید و تا سال 2009 با او کار کرد، گفت: در دوران مربیگری‌ام در منچستریونایتد، کریستیانو رونالدو آن بازیکنی بود که همیشه بیشتر از همه پیشرفت می‌کرد و این به‌خاطر کار و تلاش فراوانش بود. او به‌طور مدام روی تکنیک‌‌های شوتزنی‌اش کار می‌کرد. روند پیشرفت او باورنکردنی بود و چیزهایی مثل قدرت بدنی و سرعت را داشت که در فوتبال امروز ارزشمند هستند.

سرمربی شیاطین سرخ تأکید کرد: معمولاً بازیکنان طراز اول فقط می‌توانند پنج یا شش سال در بالاترین سطح بازی کنند و پس از آن دوران اوج‌شان تمام می‌شود. کریستیانو اما 10 سال است که دارد در اوج بازی می‌کند و این همان چیزی است که او را از بقیه متمایز می‌کند. هر نسل از فوتبال بهترین بازیکن خاص خودش را دارد و در نسل کنونی هم کریستیانو بهترین بازیکن است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت