پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19043 24 تیر 1395 ساعت [ 18:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس رسمی پیراهن دوم بارسلونا

رنگی که تیم فوتبال بارسلونا برای پیراهن دومش انتخاب کرده، در همان طیفی قرار دارد که رقیب دیرینه این تیم برای پیراهن دوم خود انتخاب کرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شرکت تولید لوازم ورزشی نایکی، فراهم کننده پوشاک تیم فوتبال بارسلونا، از پیراهنی که برای بازی‌های خارج از خانه این تیم طراحی […]

رنگی که تیم فوتبال بارسلونا برای پیراهن دومش انتخاب کرده، در همان طیفی قرار دارد که رقیب دیرینه این تیم برای پیراهن دوم خود انتخاب کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شرکت تولید لوازم ورزشی نایکی، فراهم کننده پوشاک تیم فوتبال بارسلونا، از پیراهنی که برای بازی‌های خارج از خانه این تیم طراحی کرده است رونمایی کرد که این پیراهن در همان طیف رنگی قرار دارد که رئالی‌ها برای پیراهن دوم‌شان انتخاب کرده است.

ظاهراً رنگ روی بورس این روزهای اسپانیایی‌ها بنفش است، چرا که پس از رئال مادرید، بارسلونا هم همین رنگ، (البته کمی تیره‌تر از پیراهن کهکشانی‌ها) را به‌عنوان پیراهن دومش انتخاب کرده است. پیراهن و شورت ورزشی بارسایی‌ها بنفش است و در کنار آنها نواری صورتی رنگ، همرنگ با جوراب تیم دیده می‌شود.

پیراهن اول بارسلونا برای فصل 17-2016 پیش از این رونمایی شده بود که در این پیراهن به سبک سنتی پیراهن‌های این باشگاه، از نوارهای عمودی آبی‌واناری به کار رفته است.

تصاویر پیراهن دوم جدید تیم فوتبال بارسلونا را در زیر مشاهده می‌کنید:

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت