پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19054 24 تیر 1395 ساعت [ 21:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقلال 4 – 1 گانزاسار ، هت تریک جابر

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، استقلال تهران برای آماده‌سازی و برپایی اردوی پیش فصل از دوشنبه هفته اخیر به ارمنستان سفر کرد که بازی‌های تدارکاتی نیز در دستور کار خود قرار داده بود. آبی‌های تهرانی در نخستین بازی دوستانه‌ی اردوی ارمنستان برابر آرارات یک بر صفر مغلوب شدند اما امروز توانستند مقابل گانزاسار، تیم […]

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، استقلال تهران برای آماده‌سازی و برپایی اردوی پیش فصل از دوشنبه هفته اخیر به ارمنستان سفر کرد که بازی‌های تدارکاتی نیز در دستور کار خود قرار داده بود.


آبی‌های تهرانی در نخستین بازی دوستانه‌ی اردوی ارمنستان برابر آرارات یک بر صفر مغلوب شدند اما امروز توانستند مقابل گانزاسار، تیم چهارم لیگ این کشور آن باخت را با گل‌های زیاد جبران کنند.
استقلال در این بازی از سید مهدی رحمتى، هرائر مگویان، رابسون، وریا غفوری، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، خسرو حیدرى، جابر انصارى، بختیار رحمانی و کاوه رضایی در ترکیب خود استفاده کرده بود که از دقیقه 57 مجید حسینی جایگزین مگویان شد و از دقیقه 60 نیز امین حاج‌محمدی، میلاد زکی‌پور، میثم مجیدی، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، محسن کریمی، یعقوب کریمی، آرش افشین و علی قربانی جایگزین 9 بازیکن دیگر شدند تا تنها دروزاه‌بان استقلال تغییر نکرده باشد.

 

در نیمه اول جابر انصاری چهره تاثیرگذار استقلال بود که توانست سه بار روی پاس‌های امید ابراهیمی و خسرو حیدری و یک بار هم با ضربه چیپ تماشایی گلزنی کند تا آبی‌ها با پیروزی راهی رختکن شوند.

 
دقیقه 55 گانزاسار ارمنستان یکی از گل‌های خورده را جبران کرد ولی دقیقه 70 روی پنالتی که علی قربانی به دست آورده بود، یعقوب کریمی چهارمین گل استقلال را به ثمر رساند.

 
پس از این توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا استقلال با نتیجه 4 بر یک به پیروزی دست پیدا کند.

 

در پایان بازی ایرانیان حاضر در ورزشگاه از منصوریان برای کسب این پیروزی تشکر کردند که سرمربی استقلال هم به ابراز احساسات آنها جواب داد و برای لحظاتی با هواداران صحبت کرد و عکس یادگاری انداخت.
اردوی استقلال در کشور ارمنستان فردا جمعه به پایان می‌رسد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت