پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19060 25 تیر 1395 ساعت [ 12:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبر جدید در مورد جذب مهاجم خارجی پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس دیگر گزینه خارجی نمی‌پذیرد و به نظر می‌آید برانکو به گزینه‌ نهایی خود در خط حمله رسیده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در روز‌های اخیر گزینه‌های خارجی زیادی در پست خط حمله به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی شدند و برانکو ایوانکوویچ نیز یکی پس از دیگری آنها را رد […]

باشگاه پرسپولیس دیگر گزینه خارجی نمی‌پذیرد و به نظر می‌آید برانکو به گزینه‌ نهایی خود در خط حمله رسیده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در روز‌های اخیر گزینه‌های خارجی زیادی در پست خط حمله به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی شدند و برانکو ایوانکوویچ نیز یکی پس از دیگری آنها را رد کرد. این روند از روز گذشته (روز پنجشنبه) در پرسپولیس متوقف شد و این مسئله را از زوایای مختلف می‌توان بررسی کرد.

احتمال بازگشت طارمی وجود دارد

نوع رفتن مهدی طارمی به فوتبال ترکیه خیلی‌ها از جمله دوستان نزدیک و همشهری‌های او را ناراحت کرد تا حدی که آنها با این بازیکن به نوعی قطع ارتباط کرده‌اند. بماند که هواداران و مسئولان باشگاه پرسپولیس هم دل‌خوشی از طارمی نداشته و از نوع انتقال وی به تیم ریزه اسپور حسابی ناراحتند. طارمی در روز‌های اخیر با پست‌های مختلفی که در صفحه اینستاگرامش گذاشت به نوعی از بودن در غربت احساس دلتنگی کرده و از هواداران پرسپولیس نیز بابت ناراحت کردنشان عذرخواهی کرد.

جدا از این موضوع افردای که واسطه انتقال طارمی به فوتبال ترکیه شدند این‌ روزها در صفحات اجتماعی خود خبر از بازگشت این بازیکن به پرسپولیس را می‌دهند و این در حالی است که ریزه اسپور با طارمی قرارداد امضا کرده و حتی پیش قرارداد وی را نیز پرداخت کرده‌ است. هر چند حضور دو مهاجم خارجی در خط حمله ریزه اسپور نیز جا را برای حضور طارمی در خط حمله این تیم تنگ کرده  و چه بسا نیمکت‌نشینی این بازیکن در تیم ترکیه‌ای باعث شود او پیراهن تیم ملی را با رقبای آماده‌ای که دارد از دست بدهد.

ضمن اینکه بازگشت طارمی به پرسپولیس با پرداخت غرامتی برای فسخ قرارداد ممکن است و نمی‌توان این اتفاق را با مسائلی که مطرح شد غیر ممکن دانست و از این‌رو احتمال دارد در روز‌های آینده اتفاقی در این زمینه رخ دهد.

استقبال طاهری از بازگشت طارمی

نوع رفتن مهدی طارمی و رامین رضاییان از پرسپولیس خیلی برای مسئولان باشگاه پرسپولیس گران تمام شد تا حدی که برخی هواداران پرسپولیس در صفحات مختلف اجتماعی  موضع منفی خود را به مسئولان این باشگاه نشان دادند. این روند همچنان ادامه دارد از این جهت که پرسپولیسی‌ها نتوانسته‌اند جانشین مناسبی برای نفرات مذکور، به خصوص طارمی پیدا کنند. با توجه به این قضیه طاهری به شدت از بازگشت طارمی استقبال کرده و خوب می‌داند اگر این اتفاق رخ دهد فشار‌ها از روی او برداشته خواهد شد.

آمادگی برای پرداخت غرامت

طارمی برای فسخ قرارداد با باشگاه ترکیه‌ای باید غرامت پرداخت کند و هستند افرادی که در این زمینه با این بازیکن همکاری کرده و راه بازگشت او را به پرسپولیس هموار کنند. البته در صورت رخ دادن این اتفاق، رقم قرارداد طارمی با باشگاه پرسپولیس معقول‌تر از قبل خواهد بود. پیش از این طارمی برای تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس برای دریافت 950 میلیون  تومان به اضافه 550 میلیون تومان پاداش توافق کرده بود.

برانکو مهاجم خارجی مدنظرش را انتخاب کرد؟

سرمربی پرسپولیس در روز‌های اخیر غیر از اینکه گزینه‌‌های خارجی معرفی شده از سوی باشگاه پرسپولیس در خط حمله را بررسی کرد مذاکراتی هم با دوستان هموطن خود برای پیدا کردن مهاجم کروات و یا بلوک شرق داشت. حتی با خبر شدیم او به یکی دو گزینه نهایی در این مذاکرات رسیده و این احتمال وجود دارد گزینه مدنظرش را در روز‌های آینده با خود به تهران بیاورد. او فصل پیش لوکا ماریچ را هم به این شکل وارد ایران کرد و در نهایت با پافشاری خود توانست این مدافع کروات را پرسپولیسی کند. به هر حال در روز‌های آینده پرسپولیس گزینه خط حمله خود را به خدمت خواهد گرفت و این بازیکن یا طارمی خواهد بود و یا مهاجم مدنظر برانکو. حتی این احتمال وجود دارد که برانکو با خودش یک مدافع راست اروپایی هم بیاورد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت