پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19065 25 تیر 1395 ساعت [ 12:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت گوتسه به دورتموند

هافبک ملی‌پوش بایرن‌مونیخ برای باشگاه به بورسیا دورتموند با تیم پیشین خود به توافق رسیده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «بیلد» آلمان گزارش داد که پیشنهاد 23 میلیون یورویی باشگاه بورسیا دورتموند مورد موافقت ماریو گوتسه قرار گرفته و او خواهان بازگشت به تیم پیشین خود است، هرچند باشگاه بایرن‌مونیخ مخالف این […]

هافبک ملی‌پوش بایرن‌مونیخ برای باشگاه به بورسیا دورتموند با تیم پیشین خود به توافق رسیده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «بیلد» آلمان گزارش داد که پیشنهاد 23 میلیون یورویی باشگاه بورسیا دورتموند مورد موافقت ماریو گوتسه قرار گرفته و او خواهان بازگشت به تیم پیشین خود است، هرچند باشگاه بایرن‌مونیخ مخالف این انتقال است و درخواست درخواست رقم 27 میلیون یورو از دورتموند کرده است.

گوتسه سه سال پیش بود که در انتقالی پر سروصدا که مورد انتقاد شدید هواداران دورتموند قرار گرفت به جمع باورایایی‌ها پیوست، در طول دو فصل اول حضورش در بایرن‌مونیخ 30 گل به ثمر رساند، اما در فصل اخیر نتوانست جایی در ترکیب ثابت باواریایی‌ها برای خود دست و پا کند و تنها 6 گل به ثمر رساند. البته مصدومیت‌هایی هم که این بازیکن به  آنها دچار شد مزید بر علت شد تا فصل خوبی را با سرخپوشان مونیخی تجربه نکند.

با وجود اینکه بایرن‌مونیخ 27 میلیون یورو بابت گوتسه از دورتموند می‌خواهد، به نظر می‌رسد طرفین در مذاکراتی که با هم دارند به توافق خواهند رسید و این انتقال عملی خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت