پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19094 25 تیر 1395 ساعت [ 23:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶؛ پیروزی دشوار فرانسه برابر صربستان

مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی والیبال با پیروزی نزدیک مدافع قهرمانی برابر صربستان و ناکامی میزبان این مرحله ادامه یافت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، تیم های ملی والیبال فرانسه و صربستان جمعه شب در ادامه مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ برابر هم قرار گرفتند که طی آن تیم فرانسه، مدافع قهرمانی مسابقات […]

مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی والیبال با پیروزی نزدیک مدافع قهرمانی برابر صربستان و ناکامی میزبان این مرحله ادامه یافت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، تیم های ملی والیبال فرانسه و صربستان جمعه شب در ادامه مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی ۲۰۱۶ برابر هم قرار گرفتند که طی آن تیم فرانسه، مدافع قهرمانی مسابقات به سختی برابر حریف قدرتمند خود ۳ بر ۲ برنده شد.

فرانسه در ست های اول و دوم به ترتیب ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۹ برنده شد اما صربستان در دو ست سوم و چهارم برتری ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۹ را رقم زد با این حال فرانسه ست پنجم را نیز ۱۵ بر ۱۲ برنده شد تا در مجموع این بازی دشوار را پیروز شود.

بدین ترتیب در گروه J1 مرحله نهایی این مسابقات تیم های صربستان، فرانسه و لهستان به ترتیب با ۴، ۳ و ۲ امتیاز در رده های اول تا سوم قرار گرفتند که با توجه به صعود دو تیم نخست هر گروه به مرحله نیمه نهایی، تیم ملی لهستان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی از راه یابی به جمع چهار تیم برتر باز ماند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت