پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19112 26 تیر 1395 ساعت [ 11:21 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس های مراسم معارفه نانی در والنسیا

بازیکن جدید تیم فوتبال والنسیا در همان اولین روز ورودش به مستایا با انجام یکسری حرکات رزمی هوادارانی را که برای خوش‌آمد گفتن به او آمده بودند، به وجد آورد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه والنسیا پس از چند روز استراحت دادن به نانی برای لذت بردن از حال و هوای خوش قهرمانی […]

بازیکن جدید تیم فوتبال والنسیا در همان اولین روز ورودش به مستایا با انجام یکسری حرکات رزمی هوادارانی را که برای خوش‌آمد گفتن به او آمده بودند، به وجد آورد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه والنسیا پس از چند روز استراحت دادن به نانی برای لذت بردن از حال و هوای خوش قهرمانی در یورو 2016، او را برای برگزاری مراسم معارفه‌اش به مستایا فراخواند تا بال پیشین منچستریونایتد را به هوادارانش معرفی کند.

این مراسم اما با مراسم معرفی بازیکنان قبلی که پای‌شان را در مستایا گذاشته بودند فرق زیادی داشت، چون نانی در آن زمین چمن را با سالن هنرهای رزمی اشتباه گرفت و به‌جای ضربات روپایی و حرکات آکروباتیک با توپ – کاری که اکثر فوتبالیست‌ها در روز معارفه‌شان انجام می‌دهند – تصمیم گرفت حضار را با یکسری حرکات رزمی به‌وجد آورد.

احتمالاً چند هزار کیلومتر آن‌طرف‌تر در انگلیس، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم جدید یونایتدی‌ها به‌خاطر اینکه برای مراسم معارفه‌اش در اولدترافورد چنین ایده‌ای به ذهنش نرسید، خودخوری می‌کند.

در زیر تصاویر هنرنمایی نانی در مستایا را مشاهده می‌کنید:

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت