پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19115 26 تیر 1395 ساعت [ 11:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یوونتوس مذاکره با منچستریونایتد رو انکار کرد

شایعات مربوط به ابراز تمایل شیاطین سرخ برای جذب هافبک فرانسوی بانوی پیر از سوی مدیر اجرایی بیانکونری رد شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس روز گذشته (جمعه) در جمع خبرنگارانی که از او در خصوص آینده پل پوگبا سؤالاتی داشتند، حاضر شد و اعلام کرد که میان […]

شایعات مربوط به ابراز تمایل شیاطین سرخ برای جذب هافبک فرانسوی بانوی پیر از سوی مدیر اجرایی بیانکونری رد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس روز گذشته (جمعه) در جمع خبرنگارانی که از او در خصوص آینده پل پوگبا سؤالاتی داشتند، حاضر شد و اعلام کرد که میان او و همتایانش در منچستریونایتد که از آن به‌عنوان مشتری اصلی پوگبا یاد می‌شود، هیچ مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

گفته می‌شود که شیاطین سرخ برای خرید پوگبا آماده‌اند رقمی نجومی تا 120 میلیون یورو بپردازند و او را به گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا تبدیل کنند. در همین حال مدیربرنامه‌های پوگبا گفته است که این هافبک فرانسوی عجله‌ای برای ترک یوونتوس ندارد و حتی احتمال تمدید قراردادش با بانوی پیر وجود دارد.

ماروتا هم بیش از پیش احتمال پیوستن پوگبا به منچستریونایتد را کمرنگ کرد، وقتی که به اسپورت‌ایتالیا گفت: «میان یوونتوس و سایر باشگاه‌ها برای فروش پوگبا هیچ مذاکره و تماسی صورت نگرفته است».

در همین حال برخی از رسانه‌ها مدعی شده‌اند که یوونتوس پس از خرید دنی آلوز و میرالم پیانیچ و قرض گرفتن مهدی بن‌عطیه از بایرن مونیخ، مذاکراتی را هم با گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی ناپولی آغاز کرده و حتی با خود او به توافق رسیده است، اما حالا باید رضایت باشگاه ناپولی را جلب کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت