پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19128 26 تیر 1395 ساعت [ 11:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو اب پاکی روی رضائیان و طارمی ریخت ، نیازی به رفته ها ندارم

 برانکو ایوانکویچ مخالف بازگشت مهدی طارمی است. سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، درحالی که مهدی طارمی خیلی زود از رفتن به ترکیه دلزده شده و خیلی دلش می خواهد به پرسپولیس برگردد و حتی وکلایش اعتقاد دارند با دو راهکار می شود، قرارداد فعلی اش با تیم ترکیه ای را فسخ کرد و او […]

 برانکو ایوانکویچ مخالف بازگشت مهدی طارمی است.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، درحالی که مهدی طارمی خیلی زود از رفتن به ترکیه دلزده شده و خیلی دلش می خواهد به پرسپولیس برگردد و حتی وکلایش اعتقاد دارند با دو راهکار می شود، قرارداد فعلی اش با تیم ترکیه ای را فسخ کرد و او را به تهران برگرداند، برانکو انگار نمی خواهد روی خوشی به برگشت ستاره اش به تهران نشان دهد.

طارمی که از زندگی دور از خانواده، خیلی زود دلزده شده و این اتفاقات امنیتی اخیر در ترکیه هم حسابی او را ترسانده است، خیلی امید دارد که بتواند تا این دو روز آینده از تیم ترکیه ای جدا شود و برگردد اما مشکلش این بار پرسپولیس است. برانکو که از ابتدای فصل هم روی طارمی خیلی حساب نکرده بود، همان طور که فصل قبل هرچه باشگاه تلاش کرد، سیدجلال را نگرفت، این بار طارمی را نمی خواهد. روزنامه گل نوشته او خیلی جدی درباره شایعه بازگشت طارمی گفته، آنهایی که رفتند دیگر جایی در تیم ندارند و بهتر است بیشتر به فکر تیم جدیدشان باشند تا فکر بازگشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت