پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19135 26 تیر 1395 ساعت [ 21:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دل‌بوسکه:گواردیولا بهترین مربی دنیاست

سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا با استقبال از انتصاب یک مربی از ایالت استقلال‌طلب کاتالونیا، از سرمربی کاتالان منچسترسیتی به‌عنوان بهترین سرمربی دنیای فوتبال یاد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه اعتراف کرد که پپ گواردیولا را بهترین سرمربی دنیا می‌داند و تأکید کرد کاتالان بودن یک مربی الزاماً نباید دلیلی برای […]

سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا با استقبال از انتصاب یک مربی از ایالت استقلال‌طلب کاتالونیا، از سرمربی کاتالان منچسترسیتی به‌عنوان بهترین سرمربی دنیای فوتبال یاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه اعتراف کرد که پپ گواردیولا را بهترین سرمربی دنیا می‌داند و تأکید کرد کاتالان بودن یک مربی الزاماً نباید دلیلی برای نادیده گرفتن صلاحیت یک گزینه شایسته از ایالت کاتالونیا برای هدایت تیم ملی اسپانیا باشد.

موضوع انتخاب جانشین برای ویسنته دل‌بوسکه پس از استعفایش، داغ‌ترین سوژه خبری این روزهای فوتبال اسپانیاست و اکنون خود او می‌گوید که یک مربی کاتالان به‌دلیل اینکه اهل ایالت استقلال‌طلب اسپانیایی‌هاست نباید از فرصت هدایت ماتادورها محروم شود.

پپ گواردیولا به‌تازگی با تیم فوتبال منچسترسیتی قراردادی سه ساله بسته است، اما به‌نظر دل‌بوسکه او در آینده می‌تواند جزو کاندیداهای هدایت تیم ملی اسپانیا باشد و کاتالان بودنش هم نباید مانعی برای انجام این کار باشد.

دل‌بوسکه اظهار داشت: پپ گواردیولا بدون شک بهترین مربی دنیاست، هم به‌دلیل موفقیت‌هایی که تا کنون کسب کرده است هم به‌خاطر کارهای باارزشی که در بایرن مونیخ انجام داد، آن هم بدون آنکه در آنجا واقعاً به زبان آلمانی صحبت کند.

دل‌بوسکه در پاسخ به آن دسته از اسپانیایی‌هایی که با انتصاب یک مربی از کاتالونیا با عنوان فرمانده ماتادورها مخالف هستند هم تأکید کرد: چرا یک مربی کاتالان نباید سرمربی تیم ملی اسپانیا شود؟ عالی می‌شود اگر با این رویکرد ما به هدف‌مان که دوباره نزدیک‌ کردن کاتالونیا به سایر بخش‌های اسپانیاست، برسیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت