پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19179 27 تیر 1395 ساعت [ 13:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قرارداد جدید مسی با بارسلونا

بر اساس ادعای یک نشریه کاتالونیایی فوق‌ستاره بارسلونا قراردادش را به زودی با این باشگاه تمدید خواهد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسی که پس از ناکامی تیم ملی فوتبال آرژانتین در فینال کوپا آمه‌ریکا 2016 اعلام کرد قصد بازنشستگی از بازی‌های ملی را دارد، این روزها در تعطیلات به سر می‌برد. روزنامه […]

بر اساس ادعای یک نشریه کاتالونیایی فوق‌ستاره بارسلونا قراردادش را به زودی با این باشگاه تمدید خواهد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسی که پس از ناکامی تیم ملی فوتبال آرژانتین در فینال کوپا آمه‌ریکا 2016 اعلام کرد قصد بازنشستگی از بازی‌های ملی را دارد، این روزها در تعطیلات به سر می‌برد. روزنامه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا در شماره امروز  (یکشنبه) در گزارشی اختصاصی خبر داد که لیونل مسی در بازگشت از تعطیلات قرارداد خود را با بارسلونا تمدید خواهد کرد.

این روزنامه اسپانیایی اعلام کرد مسی 28 ساله که قرارداد فعلی‌اش با بارسلونا در سال 2018 به پایان خواهد رسید و بند فسخ قرارداد 250 میلیون یورویی دارد، با امضای قرارداد جدید، خود را تا سال 2021 به آبی‌و‌اناری‌ها متعهد خواهد کرد. به این ترتیب ستاره آرژانتینی تا 33 سالگی در نیوکمپ خواهد ماند و همچنان پیراهن بارسا را به تن خواهد کرد.

«موندو دپورتیوو» جزییاتی از قرارداد جدیدی که باشگاه بارسلونا با مسی به امضا خواهد رساند، منتشر نکرده است.

بارسلونا اخیراً قرارداد جدیدی با نیمار به امضا رساند تا این بازیکن را تا سال 2021 در جمع آبی‌و‌اناری پوشان کاتالوینا  حفظ کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت