سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / اعتراف طارمی به اشتباه در ترک پرسپولیس

اعتراف طارمی به اشتباه در ترک پرسپولیس

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشتش به این تیم گفت: بزرگترین اشتباه زندگی‌ام را انجام دادم و به ترکیه رفتم. حالا از همه هواداران عذرخواهی می کنم و امیدوارم بتوانیم امسال قهرمان لیگ شویم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی طارمی پس از قطع همکاری اش با تیم ریزه اسپور ترکیه و بازگشت به پرسپولیس گفت: من بزرگترین اشتباه زندگی ‌ام را انجام دادم که از پرسپولیس رفتم. هر کسی در زندگی اش اشتباهی انجام می‌دهد.

طارمی با تاکید بر اینکه خوشحال است به پرسپولیس برگشته است ادامه داد: اشتباه من خیلی بزرگ بود و به همین دلیل از همه هواداران عذرخواهی می کنم.

وی که ظهر امروز به باشگاه پرسپولیس رفته بود ادامه داد: فقط در مورد فوتبال حرف می‌زنم. درباره عقد قرارداد با ریزه اسپور و فسخ آن هم صحبتی ندارم و بهتر است دکتر طاهری درباره آن حرف بزند.

آقای گل لیگ پانزدهم در مورد زمان شروع تمریناتش نیز خاطرنشان کرد: امروز به تمرینات خواهم رفت تا در کنار سایر بازیکنان تمرین کنم. قصد ندارم برای تیمی یا فردی کری بخوانم اما این مژده را به هواداران خواهم داد که پرسپولیس امسال قهرمان خواهد شد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *