پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19219 28 تیر 1395 ساعت [ 11:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدینیو: مسی با نیمار همان کاری را می‌کند که من برایش انجام دادم

مهاجم برزیلی پیشین آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا با تمجید از ستاره آرژانتینی بارسا او را در اوج‌گیری کاپیتان سلسائو در نیوکمپ تأثیرگذار دانست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالدینیو معتقد است که در روند پیشرفت نیمار در بارسلونا، لیونل مسی نقش پررنگی ایفا کرده است. رونالدینیو که آخرین سال‌های حضورش در بارسلونا با آغاز اوج‌گیری مسی […]

مهاجم برزیلی پیشین آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا با تمجید از ستاره آرژانتینی بارسا او را در اوج‌گیری کاپیتان سلسائو در نیوکمپ تأثیرگذار دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالدینیو معتقد است که در روند پیشرفت نیمار در بارسلونا، لیونل مسی نقش پررنگی ایفا کرده است.

رونالدینیو که آخرین سال‌های حضورش در بارسلونا با آغاز اوج‌گیری مسی در این تیم مصادف بود به او برای رسیدن به ترکیب اصلی بارسا کمک کرد. او حالا می‌گوید که مسی 29 ساله همین کار را در مورد نیماری که پنج سال از او کمتر سن دارد، تکرار کرده است.

رونالدینیوی 36 ساله در هند – جایی برای حضور در یک تورنمنت فوتسال در کنار ستاره‌هایی مانند رایان گیگز، پل اسکولز و لوئیز فیگو سفر کرده است – به خبرنگاران گفت: زمانی که مسی به بارسلونا آمد، یک پسربچه بود، پسربچه‌ای با کلی پتانسیل و استعداد. من واقعاً از بازی در کنار او لذت می‌بردم و در داخل و خارج از زمین رابطه‌ام با او واقعاً صمیمانه بود.

رونالدینیو افزود: خوشحالم که می‌بینم الان مسی همان کاری که من برایش انجام دادم را دارد در مورد نیمار تکرار می‌کند. این همان کاری است که از بازیکنان باسابقه و ارشد تیم‌‌ها انتظار می‌رود.

مسی رونالدینیو نیمار

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت