خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پاسخ زلاتان به ادعای کانتونا ، من خدای منچستریونایتد خواهم شد
zelatan ibra

پاسخ زلاتان به ادعای کانتونا ، من خدای منچستریونایتد خواهم شد

مهاجم سوئدی شیاطین سرخ به اسطوره باشگاه منچستریونایتد که چندی پیش از پیوستن او به قرمزپوشان شهر منچستر استقبال کرد، پاسخ جالبی داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک کانتونا، مهاجم فرانسوی پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد از تصمیم زلاتان ابراهیموویچ برای انتخاب اولدترافورد به‌عنوان مقصد بعدی‌اش ابراز خرسندی کرد، اما با به او هشدار داد تصور نکند که می‌تواند جای مهاجم فرانسوی پیشین شیاطین سرخ را بگیرد. او با پادشاه توصیف کردن خودش در اولدترفورد به ایبرا گفت که اگر بخواهد می‌تواند در تیم جدیدش شاهزاده باشد.

ابراهیموویچ حالا بعد از مدتی طولانی‌تر از حد انتظار، پاسخ کانتونا را داده و به او گفت که در اولدترافورد به جایگاهی بالاتر از او خواهد رسید. ایبرای 34 ساله که تابستان امسال با من‌یونایتد قراردادی یک ساله بسته است، در واکنش به اظهارنظر اخیر مهاجم فرانسوی پیشین شیاطین سرخ به فیفا گفت: چیزی را که کانتونا گفته است، شنیده‌ام و به او تبریک می‌گویم چون همیشه تحسینش کرده‌ام، اما وی  باید بداند که من به پادشاهی در منچستر فکر نمی‌کنم. من خدای منچستریونایتد خواهم شد!

زلاتان برای ثابت کردن حرفش به کانتونا یک فصل فرصت دارد هرچند او هنوز تمریناتش را با این تیم آغاز نکرده و قرار هم نیست که تا روزهای پایانی اردوی تابستانی پیش‌فصل شیاطین سرخ در کنار دیگر بازیکنان ژوزه مورینیو تمرین کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *