پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19268 29 تیر 1395 ساعت [ 12:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لستر برای ریاض محرز حداقل 45 میلیون پوند می خواهد

باشگاه لسترسیتی رقم مدنظرش بابت فروش بال الجزایری خود را اعلام کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ریاض محرز که فصل گذشته به‌همراه جیمی واردی خط حمله خطرناکی را در تیم فوتبال لسترسیتی شکل داده بودند، این روزها بحث جدایی‌اش از این باشگاه در حالی مطرح شده که حضور او را به تیم‌های بارسونا، […]

باشگاه لسترسیتی رقم مدنظرش بابت فروش بال الجزایری خود را اعلام کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ریاض محرز که فصل گذشته به‌همراه جیمی واردی خط حمله خطرناکی را در تیم فوتبال لسترسیتی شکل داده بودند، این روزها بحث جدایی‌اش از این باشگاه در حالی مطرح شده که حضور او را به تیم‌های بارسونا، آرسنال و چلسی نسبت داده‌اند.

نشریه «دیلی تلگراف» انگلیس خبر داد که باشگاه لسرسیتی تنها در صورتی حاضر به فروش ستاره فصل قبل خود است که پیشنهادی حداقل 45 میلیون پوندی داشته باشد. با این حال لستر سعی در حفظ محرز دارد تا زوج خود در کارهای هجومی را برای فصل پیش‌روی لیگ برتر و البته لیگ قهرمانان اروپا حفظ کند.

محرز که در فصل اخیر عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و با به‌ثمر رساندن 17 گل و دادن 11 پاس گل نقشی پررنگ در قهرمانی روباه‌ها در لیگ برتر داشت، عنوان بهترین بازیکن سال 2016 لیگ برتر انگلیس را به انتخاب اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای از آن خود کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت