پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19273 29 تیر 1395 ساعت [ 12:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیدان : پوگبا رو می خواهم

اسطوره فوتبال فرانسه با تحسین مجدد هموطن جوانش چراغ سبز دیگر برای جذب او نشان داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، اسطوره فوتبال فرانسه و سرمربی فعلی رئال‌مادرید با تمجید مجدد از پل پوگبا، ستاره پرهوادار یوونتوس بار دیگر چراغ سبز و تمایل خود به جذب این بازیکن را نشان داد. در […]

اسطوره فوتبال فرانسه با تحسین مجدد هموطن جوانش چراغ سبز دیگر برای جذب او نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، اسطوره فوتبال فرانسه و سرمربی فعلی رئال‌مادرید با تمجید مجدد از پل پوگبا، ستاره پرهوادار یوونتوس بار دیگر چراغ سبز و تمایل خود به جذب این بازیکن را نشان داد.

در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره مادریدی شدن پوگبا شنیده شده و زیدان هم گویا بسیار مایل است این اتفاق تا قبل از پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی رخ دهد.

سرمربی رئال‌مادرید درباره پوگبا گفت: من پوگبا را دوست دارم اما او در حال حاضر بازیکن یوونتوس است.از ترکیبی که در اختیار دارم راضی هستم و افزایش کیفیت این ترکیب کار دشواری به نظر می‌رسد. احتمال اضافه شدن بازیکنانی از آکادمی به تیم اول را رد نمی کنم. بازی های زیادی در پیش است و به بازیکنان زیادی نیاز داریم. معلوم نیست تا روز پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. قهرمان اروپا از ترکیب خودش خوشحال است اما کتمان نمی‌کنم که شخصا علاقه‌مند به حضور پوگبا در برنابئو هستم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت