پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19299 29 تیر 1395 ساعت [ 22:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با رای استیناف،استقلال در اولین بازی از حضور تماشاگران محروم است

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص اعتراض باشگاه استقلال نسبت به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر و محرومیت مهدی رحمتی توضیحاتی را ارائه کرد و گفت که هر دو محرومیت به قوت خود باقی است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا صالحی درباره اعتراض باشگاه استقلال […]

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص اعتراض باشگاه استقلال نسبت به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر و محرومیت مهدی رحمتی توضیحاتی را ارائه کرد و گفت که هر دو محرومیت به قوت خود باقی است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا صالحی درباره اعتراض باشگاه استقلال تهران نسبت به رای کمیته انضباطی گفت: عصر امروز جلسه رسیدگی به اعتراض این باشگاه نسبت به رای کمیته انضباطی مبنی برگزاری یک بازی بدون تماشاگر در رده لیگ برتر از سوی تیم فوتبال بزرگسالان استقلال تهران به علاوه پرداخت مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی در کمیته استنیاف برگزار شد و به موجب رای صادره از سوی این کمیته عینا تایید و براین اساس اولین بازی تیم استقلال تهران به عنوان میزبان بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص محرومیت رحمتی تاکید کرد: چون حکم صادره از طرف کمیته انضباطی قطعی اعلام شده است، کمیته استیناف صلاحیت ورود در این خصوص را ندارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت