پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19313 30 تیر 1395 ساعت [ 10:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارعجیب شبکه کاتالونیا در محو کردن سیکس پک رونالدو و اعتراف به این موضوع!!!

شبکه تلویزیونی کاتالانی که متهم به دستکاری تصویری از مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید شده بود، به اقدام خود اعتراف کرد. سایت تیفوسی به گزارش مشرق، شبکه TV3 کاتالونیا چند روز پیش با انتشار تصویری از کریستیانو رونالدو جنجال‌ساز شد. به نظر می‌رسید که عوامل فنی این شبکه تصویری دست‌کاری شده از کریستیانو رونالدو را […]

شبکه تلویزیونی کاتالانی که متهم به دستکاری تصویری از مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید شده بود، به اقدام خود اعتراف کرد.

سایت تیفوسی به گزارش مشرق، شبکه TV3 کاتالونیا چند روز پیش با انتشار تصویری از کریستیانو رونالدو جنجال‌ساز شد. به نظر می‌رسید که عوامل فنی این شبکه تصویری دست‌کاری شده از کریستیانو رونالدو را روی آنتن برده‌اند که در این تصویر عضلات شکم مهاجم پرتغالی رونالدو (سیکس پک) او با فتوشاپ محو شده است.

اکنون یکی از مسئولان این شبکه به اقدام کاتالان‌ها برای دستکاری تصویر رونالدو اعتراف و در عین حال تأکید کرده که پشت این کار هدف سوئی نبوده است. طبق ادعای وی دلیل دستکاری شدن تصویر رونالدو، تلاش برای محو کردن برخی نشان‌های تجاری و تبلیغاتی بوده که روی تصویر اصلی وجود داشت.

جوردی راموس که یکی از خبرنگاران TV3 کاتالونیا است، اظهار داشت: ما هیچ گونه سوء نیتی برای انجام این کار نداشتیم.

واکنش TV3 کاتالونیا برای دفاع از خودش زمانی شکل گرفت که شبکه CNN گزارشی پخش و در آن کاتالان‌ها را به دستکاری تصویر رونالدو متهم کرد. در تصویر دستکاری شده، نه تنها عضلات شکم رونالدو محو شده بلکه او چاق‌تر هم به نظر می‌رسد.

اعتراف تلویزیون کاتالونیا درمورد «سیکس‌پک» رونالدو

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت