خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / رانیری و اطمینان از ماندن محرز در لستر
riaz mahrez

رانیری و اطمینان از ماندن محرز در لستر

سرمربی قهرمان فصل اخیر لیگ برتر انگلیس اطمینان دارد که بال الجزایری تیمش راه اِن‌گولو کانته را در پیش نخواهد گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از جدایی اِن‌گولو کانته، هافبک فرانسوی لسترسیتی که با قراردادی به ارزش 30 میلیون پوند راهی چلسی شد، صحبت از این است که ریاض محرز، بال الجزایری روباه‌ها هم ورزشگاه گینگ‌پاور را ترک خواهد کرد. تیم‌های بارسونا، آرسنال و چلسی به جذب محرز علاقه‌مند هستند.

کلودیو رانیزی در خصوص شایعه جدایی یکی از ستاره‌های فصل اخیر تیمش گفت: اطمینان دارم که محرز در لسترسیتی خواهد ماند. برای کانته هم تنها می‌توانم بهترین آرزوها را داشته باشم.

وی افزود: در همان ابتدا گفته بودم که می‌خواهم تمامی بازیکنانم را حفظ کنم، اما کانته گفت که می‌خواهد از لستر برود. در نهایت ترجیح دادم اِن‌گولو را حفظ نکنم چون دو یا سه تیم نسبت به جذب او علاقه‌مند بودند و ما نمی‌توانستیم او را حفظ کنیم. به هر حال مشکلی با این قضیه نداریم. فصل گذشته استبان کامبیاسو رفت و این فصل هم کانته.

سرمربی ایتالیایی روباه‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص خرید جدیدش که از نیس به خدمت گرفته، اظهار داشت: نامپالیس مندی شبیه به کانته نیست و تنها در پست او یعنی هافبک بازی می‌کند.

رانیری گفت: در حال حاضر از بازیکنانی که در لسترسیتی دارم، راضی هستم. وز مورگان قرارداد جدیدی را امضا کرد و خیلی خوشحالم چون آرام‌آرام سایر بازیکنان‌مان هم قرارداد خود را تمدید خواهند کرد.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *