پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19321 30 تیر 1395 ساعت [ 10:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد 100 میلیون پوندی رسمی یونایتد برای پوگبا رد شد

باشگاه یوونتوس در مقابل اولین پیشنهاد جدی شیاطین سرخ برای به خدمت گرفت پوگبا از خود مقاومت نشان داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماجرای انتقال پل پوگبا از یوونتوس به منچستریونایتد، داستانی پیچیده و جالب شده است و هر روز خبری در این خصوص منتشر می‌شود. شیاطین سرخ که در ابتدا در راه […]

باشگاه یوونتوس در مقابل اولین پیشنهاد جدی شیاطین سرخ برای به خدمت گرفت پوگبا از خود مقاومت نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماجرای انتقال پل پوگبا از یوونتوس به منچستریونایتد، داستانی پیچیده و جالب شده است و هر روز خبری در این خصوص منتشر می‌شود. شیاطین سرخ که در ابتدا در راه به خدمت گرفتن هافبک پیشین خود رقبای جدی همچون رئال‌مادرید و بارسلونا را می‌دیدند، به مرور زمان با انصراف دو غول فوتبال اسپانیا، تنها خریدار جدی پوگبا باقی ماندند و گفته شد که قصد دارند با قراردادی پنج ساله به ارزش 105 میلیون پوند هافبک فرانسوی بانوی پیر را به خدمت بگیرند. سپس خبر آمد که رئال‌مادرید به کورس جذب این بازیکن بازگشته و زین‌الدین زیدان هم نسبت به خرید او علاقه نشان داده است.

نشریه «گاردین» انگلیس خبر داده که پیشنهاد 100 میلیون پوندی منچستریونایتد به علاوه 8 میلیون پوند بابت پاداش‌های احتمالی را برای فروش هافبک 23 ساله خود رد کرده است. یوونتوس در حالی به اولین پیشنهاد رسمی منچستریونایتد پشت کرده که سعی در حفظ ستاره تیمش دارد.

«گاردین» مدعی شد که روز گذشته (سه‌شنبه) نشستی میان اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد، جوزپه ماروتا و فابیو پاراتیسی از مدیران باشگاه یوونتوس و مینو رایولا، مدیر ورزشی پوگبا برگزار شده است. در این نشست از وودوارد خواسته شده تا من‌یونایتد پیشنهاد خود را بهبود ببخشد.

طبق این گزارش یوونتوس برای فروش پوگبای 23 ساله رقمی بیشتر از 100 میلیون پوند به علاوه هشت میلیون پوند پاداش‌های احتمالی می‌خواهد. با این حال به نظر می‌رسد این انتقال عملی شود چون مینو رایولا پیش از این گفته که قصد بازگرداندن پوگبا به لیگ برتر را دارد. احتمالاً این بازیکن با قراردادی پنج ساله با دستمزد هفتگی 250 هزار پوند بار دیگر پیراهن سرخپوشان شهر منچستریونایتد را به تن خواهد کرد.

پوگبا بین سال‌های 2009 تا 2012 عضو باشگاه منچستریونایتد بود و از زمانی که به یووه ملحق شد، 124 بازی برای راه‌راه پوشان تورین انجام داد و 28 گل هم به ثمر رساند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت