پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19322 30 تیر 1395 ساعت [ 10:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گل‌محمدی: در فصل جدید دنبال پیشرفت هستیم و برای موفقیت تلاش می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که تیمش شکست مقابل استقلال خوزستان در بازی سوپرجام را فقط با تلاش بازیکنان توانست تبدیل به پیروزی کند. سایت تیفوسی به گزارش  خبرگزاری تسنیم از اصفهان، یحیی گل‌محمدی پس از قهرمانی تیمش در سوپرجام فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در این دیدار مسلط‌تر بازی […]

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که تیمش شکست مقابل استقلال خوزستان در بازی سوپرجام را فقط با تلاش بازیکنان توانست تبدیل به پیروزی کند.

سایت تیفوسی به گزارش  خبرگزاری تسنیم از اصفهان، یحیی گل‌محمدی پس از قهرمانی تیمش در سوپرجام فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در این دیدار مسلط‌تر بازی کردیم و با اینکه 2 بر صفر عقب افتاده بودیم، اما این نتیجه را برگرداندیم. این نتیجه حاصل نمی‌شد جز با تلاش بازیکنان که خوشبختانه زحمت آنها جواب داد و توانستیم به پیروزی برسیم.

وی افزود: خیلی‌ها در موفقیت ذوب‌آهن تلاش کردند که باید از آنها تشکر کنیم و البته این جام را هم به قاسم حدادی‌فر تقدیم می‌کنیم که چند ماهی پیش ما نیست، اما او در قلب ماست. این جام و قهرمانی هم تقدیم به قاسم حدادی‌فر و خانواده‌اش که در یاد ما هستند. باید از کارکنان کارخانه ذوب‌آهن هم تشکر کنیم، همچنین از هواداران‌مان که ما را حمایت کردند و حتی در زمان عقب افتادن‌مان در این بازی دست از حمایت برنداشته و تشویق‌مان کردند و شعور بالای خودشان را نشان دادند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سؤال که چه پیغامی برای قاسم حدادی‌فر دارد، گفت: او در قلب ماست و ما حدادی‌فر را فراموش نمی‌کنیم. منتظر او نیز هستیم که هرچه زودتر به جمع ما برگردد تا دوباره به ذوب‌آهن کمک کند.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که تیمش در نقل‌وانتقالات چند بازیکن خوب خودش را از دست داد و با شرایط فعلی فصل آینده را چطور پیش‌بینی می‌کند، خاطرنشان کرد: ما تلاش‌مان را می‌کنیم و دنبال پیشرفت هستیم. ما تمام تلاش خود را برای موفقیت در مسابقات پیش‌رو خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت