پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19334 30 تیر 1395 ساعت [ 16:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مارادونا: حاضرم مجانی سرمربی تیم ملی آرژانتین شوم

اسطوره فوتبال آرژانتین می‌گوید برای اینکه به او فرصت دیگری برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورش داده شود، حاضر است به صورت مجانی کار کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا که پیش از این یک بار در فاصله سال‌های 2008 تا 2010 هدایت تیم ملی آرژانتین را برعهده داشت و در آن […]

اسطوره فوتبال آرژانتین می‌گوید برای اینکه به او فرصت دیگری برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورش داده شود، حاضر است به صورت مجانی کار کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا که پیش از این یک بار در فاصله سال‌های 2008 تا 2010 هدایت تیم ملی آرژانتین را برعهده داشت و در آن دوره جنجالی دو ساله فشار و انتقاد زیادی را از سوی رسانه‌ها متحمل شد، می‌گوید که دلش برای کار کردن با ملی‌پوشان آرژانتین و جنگ‌های لفظی‌اش با خبرنگاران تنگ شده و حاضر است برای دومین بار سرمربی آلبی‌سلسته شود، آن هم بدون آنکه حقوقی بگیرد.

مارادونای 55 ساله که دوران مربیگری‌اش در تیم ملی آلمان با شکست تحقیر‌آمیز 4 بر صفر شاگردانش برابر آلمان در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به پایان رسید، سال 2011 هدایت تیم الوصل امارات را برعهده گرفت، در ماه جولای سال 2012 اخراج شد و از آن زمان تاکنون بیکار بوده است. او حالا می‌گوید حاضر است هدایت تیم ملی آرژانتین که پس از استعفای خراردو مارتینو بدون مربی است را برعهده بگیرد. این در حالی است که به نظر می‌رسد آرژانتینی‌ها تمایل دارند دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید هدایت آلبی‌سلسته را برعهده بگیرد.

مارادونا در این خصوص به شبکه فاکس اسپورت گفت: دیه‌گو سیمئونه بنا به دلایلی به مربیگری در تیم ملی علاقه نداشت. برای من هم پول مهم نیست. من حاضرم تیم ملی را مجانی هدایت کنم. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که من مربی گرانی هستم اما در مورد مورینیو چطور؟ همینطور درباره آنچلوتی یا سیمئونه؟ من نمی‌دانم در قیاس با این مربیان چقدر گران هستم.

مارادونا افزود: دل من کم‌کم دارد برای مربیگری تنگ می‌شود. دلم برای کار با بازیکنان و جنگیدن با خبرنگاران هم تنگ شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت