خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / گزارش تمرین امروز پرسپولیس با حضور رهبر ارکستر ایران
taremi tamrine perspolis 95

گزارش تمرین امروز پرسپولیس با حضور رهبر ارکستر ایران

  تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، نادر مشایخی رهبر ارکستر سمفونی جهان هم امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر شد و با بازیکنان و کادر فنی به ویژه محمود خوردبین خوش و بش گرمی داشت. برانکو ایوانکویچ هم برای تشکر از وی پیراهن شماره ۱۰ پرسپولیس را که نام مشایخی روی آن بود را به رسم یادگاری به وی هدیه داد.

* پرسپولیسی‌ها ابتدا زیر نظر مارکو استیلینویچ بدن‌هایشان را گرم کردند و سپس به مرور کارهای تکنیکی و تاکتیکی مشغول شدند که برانکو به سرخ‌پوشان تاکید داشت که دستورات او را به درستی انجام دهند.

* کمال کامیابی‌نیا هافبک ناراضی باشگاه پرسپولیس که به دلیل عدم مطالبات مالی دو روز گذشته در تمرینات غایب بود در تمرین پرسپولیس حاضر شد و در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* هواداران پرسپولیس در حاشیه تشویق بازیکنان پرسپولیس به خاطر اینکه محسن مسلمان به تشویق آنها پاسخ نداده است، بسیار ناراحت بودند و بعضی از هواداران اعتقاد داشتند که دیگر این بازیکن را تشویق نکنید، چرا که او بسیار مغرور شده است.

* تمرین با حرکات کششی و نرمشی زیر نظر مربی بدنساز آغاز شد و سپس بازیکنان به مدت سی دقیقه به تمرین آقاوسط پرداختند. ارسال از جناحین و تمرین دفع توپ امروز محور اصلی تمرینات سرخپوشان بود.

* کریم باقری غایب تمرین امروز سرخ‌پوشان بود.
* در حالی که بازیکنان تمرین سانتر از طرفین می‌کردند، مهدی طارمی به همراه بازیکنان اوکراینی تیم از سایرین جدا شد تا به همراه مربی بدنساز تیم به سالن وزنه بروند تا کارهای بدنسازی را پیگیری کنند.

* دروازه‌بان‌های پرسپولیس زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشتند.

* آخرین تمرین پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد .

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *