پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19372 31 تیر 1395 ساعت [ 12:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: از عملکرد بازیکنانم خیلی راضی هستم

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی از نوع بازی تیمش مقابل باواریایی‌ها ابراز رضایت کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در اولین بازی که هدایت منچسترسیتی را عهده‌دار بود، شب گذشته (چهارشنبه) تیمش در دیداری دوستانه در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا با نتیجه یک بر صفر مغلوب بایرن‌مونیخ، تیم پیشین خود شد، با این حال سرمربی […]

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی از نوع بازی تیمش مقابل باواریایی‌ها ابراز رضایت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در اولین بازی که هدایت منچسترسیتی را عهده‌دار بود، شب گذشته (چهارشنبه) تیمش در دیداری دوستانه در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا با نتیجه یک بر صفر مغلوب بایرن‌مونیخ، تیم پیشین خود شد، با این حال سرمربی آبی‌های منچستر به تمجید از عملکرد جوانان تیمش پرداخت.

پپ گواردیولا در پی شکست شاگردانش برابر بایرن به شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: گاهی اوقات شرایط بازی‌ها آسان نیست، اما من از عملکرد شاگردانم راضی هستم. ما کارهای خوب بسیار زیادی در این بازی انجام دادیم و از این بابت خیلی خوشحال و راضی هستم. البته نباید این را فراموش کنیم که در این بازی مقابل چه حریفی قرار گرفتیم، تیمی که 8 یا 9 بازیکن سطح بالا دارد.

وی همچنین در تمجید از عملکرد دو مدافع جوان و اسپانیایی خود اظهار داشت: پابلو مافئو و آنگلینو عالی بازی کردند. البته در چنین بازی‌هایی باید به بازیکنانی همچون براندون بارکر و الکساندر زینچنکو هم بازی داد تا ببینیم آنها در چه سطحی هستند و اینکه در طول فصل کجا می‌توانیم از آنها استقاده کنیم.

پپ درباره استقبال گرمی که از سوی هواداران بایرن‌مونیخ شد نیز عنوان کرد: خیلی خوشحالم که به اینجا بازگشتم. من سه سال در بایرن‌ بودم و خانواده‌ام هم از بودن در مونیخ خیلی راضی و خوشحال بودند، از این رو دیدن مجدد هواداران بایرن خیلی خوب بود.

گواردیولا در مورد شایعه پیوستن پدیده جوان شالکه به منچسترسیتی هم گفت: سانه بازیکن شالکه است. البته ما با او هم مذاکره کرده‌ایم و شالکه هم می‌داند که نسبت به جذب او علاقه‌مند هستیم، اما در حال حاضر امکانات زیادی برای به خدمت گرفتنش نداریم. بین منچسترسیتی و شالکه اختلاف زیادی در این خصوص وجود دارد، به هر حال باید ببینیم که در هفته‌ها و ماه‌های پیش‌رو چه اتفاقی خواهد افتاد.

سرمربی منچسترسیتی در تمجید از شاگرد پیشین خود که به نظر جدایی او از بایرن‌مونیخ قطعی است، گفت: گوتسه انسانی خوب است که 24 ساعت شبانه‌روز روی فوتبال تمرکز دارد و هر کاری از دستش ساخته باشد برای تیم انجام می‌دهد. به هر حال کار در یک باشگاه بزرگ اصلاً آسان نیست و در دوران حضور من در بایرن نه کار برای ماریو آسان بود، نه برای من.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت