خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گوتسه: با عملکردم هواداران دورتموند را متقاعد خواهم کرد

گوتسه: با عملکردم هواداران دورتموند را متقاعد خواهم کرد

خرید جدید زردپوشان وستفالن می‌گوید قصد به دست آوردن دل هواداران دورتموند را با انجام بازی‌های خوب خود دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماریو گوتسه که با قراردادی چهار ساله به بورسیا دورتموند بازگشت و خود را تا سال 2020 به این تیم پایبند کرد، ضمن عذرخواهی از هواداران دورتموند به سایت رسمی این باشگاه گفت: زمانی که در سال 2013 از دروتموند به بایرن‌مونیخ ملحق شدم، تصمیمی آگاهانه بود و امروز خودم را پشت این حقیقت پنهان نمی‌کنم. سه سال پس از آن ماجرا، حالا 24 ساله هستم و با دیدی متفاوت نسبت به تصمیمی که در آن مقطع گرفتم، نگاه می‌کنم. می‌توانم به خوبی درک کنم که هواداران زیادی تصمیم من برای پیوستن به بایرن را ترک نکردند و شاید امروز هم درک نکنند.

وی در ادامه عنوان کرد: زمانی که به خانه برگردم، می‌خواهم با عملکرد خودم تمامی هواداران دورتموند را متقاعد کنم، به خصوص آنهایی که با آغوش باز از من استقبال نخواهند کرد. هدف من ارائه بهترین بازی‌هایم برای تمامی ما، باشگاه دورتموند و هوادارانش است.

هافبک تیم ملی آلمان سه سال پیش بود که در انتقالی پر سروصدا که مورد انتقاد شدید هواداران دورتموند قرار گرفت به جمع باورایایی‌ها پیوست. او در طول دو فصل اول حضورش در بایرن مونیخ 30 گل به‌ثمر رساند، اما در فصل اخیر نتوانست جایی در ترکیب ثابت باواریایی‌ها برای خود دست و پا کند و تنها 6 گل به‌ثمر رساند، البته مصدومیت‌هایی هم که این بازیکن به  آنها دچار شد مزید بر علت شد تا فصل خوبی را با سرخپوشان مونیخی تجربه نکند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *