پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 19397 1 مرداد 1395 ساعت [ 12:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لوئیس انریکه : از خداحافظی مسی از تیم ملی خوشحالم

سرمربی بارسلونا تأکید کرد که خیال ترک این تیم را ندارد و تنها در صورتی نیوکمپ را ترک می‌کند که از نظر فیزیکی دیگر رمقی برای هدایت قهرمان اسپانیا نداشته باشد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در دومین روز تمرینات اردوی پیش فصل شاگردانش پس از سپری کردن تعطیلات تابستانی درباره قرارداد […]

سرمربی بارسلونا تأکید کرد که خیال ترک این تیم را ندارد و تنها در صورتی نیوکمپ را ترک می‌کند که از نظر فیزیکی دیگر رمقی برای هدایت قهرمان اسپانیا نداشته باشد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در دومین روز تمرینات اردوی پیش فصل شاگردانش پس از سپری کردن تعطیلات تابستانی درباره قرارداد فعلی‌اش که تا ماه ژوئن سال آینده اعتبار دارد صحبت کرد و گفت امیدوار است که دوران مربیگری‌اش در کاتالونیا در پایان قراردادش با بارسا به پایان نرسد.

انریکه گفت: زمانی دست از مربیگری در بارسلونا می‌کشم که مسئولان این باشگاه مرا بیرون بیندازند. در پایان فصل پیش‌رو، شرایط را برای ماندن یا رفتن ارزیابی خواهم کرد. اگر در بارسلونا نماندم بدانید به دلیل آن بوده که دیگر هیچ انرژی‌ برایم باقی نمانده است.

سرمربی بارسلونا در ادامه به تصمیم اخیر لیونل مسی برای ترک تیم ملی آرژانتین و بازنشستگی در رده ملی اشاره و اعتراف کرد او را برای تجدید نظر در تصمیمش تحت فشار قرار نخواهد داد.

او اظهار داشت: تصمیم مسی به بارسلونا آسیبی نخواهد رساند چون باعث می‌شود سفرها و بازی‌های کمتری انجام دهد. به عنوان یک طرفدار فوتبال، دوست دارم مسی به کارش در تیم ملی آرژانتین ادامه دهد اما به عنوان سرمربی بارسلونا….

انریکه در پاسخ به انتقادات هواداران از کمپین باشگاه بارسلونا برای حمایت از لیونل مسی، عنوان کرد: زمانی که این کمپین آغاز شد در کاستاریکا بودم و در آنجا همه چیز فقط لذت محض بود.

باشگاه بارسلونا کار خود برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش در لالیگا را در تاریخ بیستم آگوست (30 مرداد) با یک بازی خانگی برابر رئال بتیس آغاز می‌کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت