سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / عکس پوگبا از صفحه توئیتر یوونتوس برداشته شد

عکس پوگبا از صفحه توئیتر یوونتوس برداشته شد

تصویر گزینه مدنظر باشگاه منچستریونایتد از سرصفحه «توئیتر» رسمی این باشگاه برداشته شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل پوگبا که این روزها شایعه جدایی‌اش از جمع راه‌راه‌پوشان تورین مطرح است، حضورش در تیمی دیگر با حرکتی که باشگاه یوونتوس کرد، دیگر قطعی به‌نظر می‌رسد. باشگاه یوونتوس تصویری از بازیکنانش را در سرصفحه حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی «توئیتر» قرار داده که در آن خبری از پل پوگبا نیست و این یعنی هافبک فرانسوی بانوی پسر به‌زودی از این تیم جدا می‌شود، چرا که وقتی تیمی بازیکنی همچون پوگبا داشته باشد، غیرممکن است تصویر او را در سرصفحه سایت و حساب‌های کاربری رسمی خود در شبکه‌‎های اجتماعی قرار ندهد.

باشگاه منچستریونایتد به‌شدت خواهان جذب هافبک پیشین خود است و خبرها حکایت از آن دارد که پرافتخارترین باشگاه انگلیسی با یوونتوس بر سر انتقال پوگبا به اولدترافورد به توافق رسیده است. طبق گزارش‌ها قرارداد هافبک فرانسوی بانوی پیر با شیاطین سرخ پنج ساله به ارزش 105 میلیون پوند است و او در من‌یونایتد دستمزد هفتگی 220 هزار پوندی خواهد داشت.

هفته گذشته بود که آرایشگر مخصوص پوگبا در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» پیوستن این بازیکن را به شیاطین سرخ تأیید کرد. او عکسی از خود که در حال اصلاح موی سر پوگباست، منتشر کرد و زیر آن نوشت: «تغییر مدل موی جدید پوگبا برای باشگاه جدیدش، منچستریونایتد». البته آرایشگر هافبک بانوی پیر بعداً این پست را از حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» حذف کرد.

پوگبا بین سال‌های 2009 تا 2012 در منچستریونایتد تحت‌ِهدایت سرالکس فرگوسن عضویت داشت، اما سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ خیلی به او اعتقاد نداشت.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *